verbeteren, werd tot een fusie besloten. Voor Wilton-Fijenoord betekent die fusie o.m. de mogelijkheid van een aanzienlijke versnelling in de ontwikkeling van de activiteiten in de landsector. Om financieel-technische redenen werd deze fusie bewerkstelligd via een aanbod van Wilton-Fijenoord aan de houders van aandelen en converteerbare obligaties Bronswerk (dit zijn schuldbekentenissen, die na een bepaalde tijd kunnen worden omgeruild voor aandelen) tot omwisseling van hun stukken in gewone aandelen en converteerbare obligaties Wilton-Fijenoord en dit aanbod heeft in ruime mate weerklank gevonden. De omwisseling is in haar geheel in de balans per 30 december 1964 verwerkt en het uit het omwisselingsaanbod ontstane agio (het verschil tussen de nominale waarde van een aandeel of een obligatie en de koers op het moment van een omwisseling of uitgifte) is onder de post Agio reserve in de balans opgenomen. De directeuren van de N.V. Bronswerk, de heren ir C. J. Andriessen, J. A. Langelaan en ir E. F. Peltzer, werden in een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders van Wilton-Fijenoord benoemd als directeuren van de Dok- en Werf-Maatschappij Wilton-Fijenoord N.V. resp. na de naamswijziging van onze vennootschap als leden van de Raad van Bestuur van Wilton-Fijenoord-Bronswerk N.V. Met uitzondering van de heer P. Goedkoop, die als commissaris wenste af te treden, werden de commissarissen van de N.V. Bronswerk als zodanig benoemd bij Wilton-Fijenoord-Bronswerk N.V. Bij de honorering van functionarissen, die in de nieuw gevormde groep meerdere functies bekleden, zal geen cumulatie van beloningen plaatsvinden. 6

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 8