Uit de Ondernemingsraad Deze onderscheiding is aan de heer Van Tol toege kend in verband met het feit, dat hij op 15 juni 1965 zijn 40-jarig jubileum heeft gevierd. De chef van de Machinefabriek, ir F. C. Smit, heeft de heer Van Tol namens de directie de draagmedaille opgespeld. De burgemeester van Schiedam (zie foto) heeft namens H.M. de Koningin op 22 juni j.l. aan de heer C. van Tol, die als calculator in de Machine fabriek werkzaam is geweest, de bronzen ere-me- daille verbonden aan de orde van Oranje-Nassau, uitgereikt. In de vergadering van de ondernemingsraad op 29 juni jl. zijn de volgende punten aan de orde geweest. 1. Opstap wagens De voorzitter deelt mede, dat als proef één der opstapwagens gedeeltelijk zal worden overkapt. 2. Invaliden naar Heidebad Op de vraag of het bedrijf onze invaliden eens een week naar Heidebad zou willen uitzenden, antwoordt de voorzitter, dat, indien het medisch noodzakelijk is, inderdaad uitzending naar buiten geschiedt en niet alleen naar Heidebad. 3. Reglement Ondernemingsraad De voorzitter deelt mede, dat de Bedrijfscommissie voor de Ondernemingsraden het reglement van onze Ondernemingsraad definitief heeft goedge keurd. 4. Opdrachten De voorzitter geeft de leden van de raad enig inzicht in de voorhanden zijnde opdrachten, die in de Pers en het W.F.-nieuws bekend zullen worden gemaakt. 5. Röntgenonderzoek personeel Voor dit onderzoek heeft 86% van de werknemers zich gemeld. Een klein aantal foto's is mislukt en betrokkenen zullen tezamen met diegenen, die nog niet zijn verschenen, nogmaals worden opgeroepen. 6. Reparatie overwerkvergunning Met het aanvragen van de vergunning voor het derde kwartaal 1965 ging de raad accoord. 7. Nieuwe C.A.O. De voorzitter gaf de leden van de raad enige in formaties over de collectieve arbeidsvoorwaarden, die op 1 juli a.s. van kracht worden. Er werden nog verscheidene vragen gesteld o.a. over de prijsverhoging van de veiligheidsschoenen, over diverse commissies, over de Civiele Dienst, over het vakantiecentrum Heidebad en over de overplaatsing van beambten en de formatie van groepen in het bedrijf. De voorzitter zegt toe de vragen te laten onderzoeken en er, indien nood zakelijk, in de volgende vergadering op te zullen terug komen. 10

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 12