Reeds direct bleek dat onze verwachtingen niet beschaamd zouden worden. Na de repetitie werd de lunch gebruikt waarbij onze ere-voorzitter, de heer irB. Wilton, aanwezig was. In een korte toespraak heet de heer Wilton onze gas ten hartelijk welkom waarbij hij zijn vreugde uit spreekt over deze eerste kennismaking. Hij hoopt, dat in de toekomst meerdere contacten tussen beide verenigingen zullen plaatsvinden en wenst allen verder een succesvolle dag toe. Vervolgens voert de heer v. d. Berg, voorzitter van de muziekvereniging van Bronswerk, het woord. Hij spreekt o.a. de hoop uit in het volgende jaar de W.F.-Harmonie in Amersfoort te mogen ontvangen. Na de lunch vertrok men naar de Plantage om zich op te stellen aan het hoofd van de lange stoet wandelaars die, alvorens de mars aan te van gen, langs het stadhuis zouden defileren. Inmiddels had de harmonie zich bij het stadhuis opgesteld om hier het défilé voor Burgemeester en andere autoriteiten muzikaal op te luisteren. De zeer goede indruk die Bronswerk tijdens de repetitie op ons gemaakt had werd bevestigd tij dens de mars door Schiedam. Na het middagoptreden ging men terug naar de werf. Hier werden de banden met onze nieuwe vrienden verstevigd waarna het weer tijd werd de inwendige mens te versterken. Om half acht 's avonds zat de harmonie klaar in de muziektent in de Plantage om een half uur lang te musiceren. Om acht uur volgde een show van Bronswerk voor de tent waarna dit korps even eens plaats nam in de tent. Tot slot werd hier ge zamenlijk een taptoe gegeven die door alle toehoor ders zeer werd gewaardeerd. Zo kon iedereen tevre den huiswaarts keren en terugzien op een succes volle, zeer geslaagde en welbestede dag. Het Bestuur 13

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 15