VERENIGING Driekamp Biljarten Klaverjassen Hengelen Na een jaar van stilstand werd op zaterdag 26 juni j.l. de driekamp hervat tussen biljarters, klaver jassers en hengelaars. Het weer was prachtig, jam mer was echter de vrij straffe wind, welke zich later bij het vissen duchtig zou laten gelden. Nadat de koffie genuttigd was, vertrokken we naar de visgronden. De eerste serie werd gevist van 9.0010.30 uur en de tweede van 11.0012.30 uur. Er werd verwoed gevist en de resultaten bleven dan ook niet uit. Maar ja, ieder in zijn vak natuurlijk en zo kan het ook niet anders of na verloop van tijd werd het wel duidelijk, dat de hengelaars de grote winnaar zouden worden. In de lunchpauze werd de einduitslag bekend ge maakt, met als resultaat: 1. afd. Hengelsport 61 stuks 739 c/m totaal 2. afd. Klaverjas 5 stuks 63 c/m totaal 3. afd. Biljarten 1 stuks 17 c/m totaal Er werd door de afd. Hengelsport voor de beste visser van iedere afdeling een medaille beschikbaar gesteld. Het deed ons bijzonder veel genoegen, dat het voor de afd. Biljart juist de heer C. Keyzer was, die beslag kon leggen op het eremetaal. Voor afd. Klaverjas was het de heer G. de Bruijn en last but not least de heer F. de Houting (hoe kan het ook anders) voor de afd. Hengelsport. Vanaf deze plaats wens ik deze heren hartelijk geluk met hun sportieve prestatie. Na nog een gezellig uurtje doorgebracht te heb ben werd de terugreis aanvaard. Er moet nu nog geklaverjast en gebiljart worden. Goed, de hengelaars hebben nu gewonnen, maar er zal nog heel wat strijd geleverd moeten worden bij de twee nog volgende fazen van deze drie kamp, voordat de grote winnaar bekend zal zijn W. Meeling secr. h.s.v. Wilton-Fijenoord Sportuitwisseling N.D.S.M. Op zaterdag 12 juni j.l., was het dan zover, dat de sportuitwisseling plaatsvond welke georganiseerd werd door de personeelsvereniging van de N.D.S.M. te Amsterdam, ter gelegenheid van haar 20-jarig be staan. Met bussen van de Evag vertrok het gezelschap van sportlieden met hun dames vanaf de Allard- Piersonstraat te Rotterdam. In het geheel namen er zeven verenigingen van W. F. aan deel. Na een voorspoedige reis kwamen wij om plm. 11.30 uur voor „Marcanti" in Amsterdam aan. Daar werden wij zeer feestelijk ingehaald door een mu ziekkorps, dat er lustig op los blies, ondanks een enorme regenbui. Deze bui mocht de „feestpret niet drukken", want onder regenjassen en parapluies werd aandachtig naar de muziek geluisterd. Daarna ging men naar binnen en wij werden allen hartelijk welkom geheten door de personeelschef van de N.D.S.M. Daarop aansluitend volgde een gezellige brood maaltijd welke zeer geanimeerd verliep. Hierna was de tijd aangebroken voor de diverse wedstrijden welke op verschillend terrein uitge vochten moesten worden. Wij kunnen hierover zeer kort zijn. Alleen de af deling Klaverjas smaakte het genoegen de Amster damse kollega s te kloppen. Voor de rest was alles N.D.S.M., waarvoor de klok kon luiden. Een duidelijke nederlaag om het maar „zachtjes uit te drukken". Doch we houden het hoofd om hoog en hopen dat onze Amsterdamse vrienden volgend jaar weer naar Schiedam komen opdat wij revanche kunnen nemen. Deze dag werd besloten met een dansavond in de grote zaal van Marcanti. Alles bij elkaar konden we terugblikken op een geslaagde sportdag, waarvan elders in dit nummer een serie aardige foto's is opgenomen. W. Meeling secr. h.s.v. Wilton-Fijenoord 27

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 29