WILTON FIJENOORD NIEUWS Orgaan van en voor het personeel van Wilton-Fijenoord Schiedam INHOUD: 1 Lo Giphart werd 65 jaar 4 Jubilea 5 In Memoriam Ko ninklijke Onderscheidingen 6 Sportontmoeting met N.D.S.M. 9 De Chef 10 Uit de Ondernemingsraad 11 Oud-werknemers een daagje uit 12 Har monie 14 Ponton voor kraan 15 Ideeënbus In Memoriam 16 Brillen- vogeltje (zosteropdea) 17 m.s. "Al-Kuwait" - rederij C. Clausen - Copenhagen Personalia Willy Wilton-Fonds 18 Aantal veilige dagen in de veiligheidscompetities op 7 juli 1965 19 Pas op voor de tijger! 20 Bezoek van Nederlandse journalisten aan ons nieuwe dok De Kin derboot: 21 Wat is dat voor een dier: 22 De kleine zwarte schoener 25 Vogelvlucht 26 Advertentie Bedrijfsschool 27 Driekamp Biljarten - Klaverjassen - Hengelen Sportuitwisseling N.D.S.M. 28 Dankbetui gingen Jubilarissen van de maand 3 omslag Nieuwe verkeersregels Redactie-commissie: C. Keyzer, voorzitter. Leden: B. Blommers A. F. Wischman Het overnemen van artikelenfoto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Kopij volgend nummer: De kopij voor het augustusnummer dient vóór 10 augustus in het bezit van de redactie-commissie te zijn. Foto van de maand: m.t. „Pendrecht" - rederij PHs. van Ommeren, Rotterdam. Dit schip is in januari 1965 in de rivier La Plata aan de grond ge raakt en als gevolg hiervan dusdanig beschadigd, dat het noodzakelijk was het schip geheel door te branden, zodat beide helften naar een reparatiewerf gesleept zouden kunnen worden. De opdracht tot het herstellen van het schip werd aan W.F. verstrekt. Beide scheepshelften kwamen in juni 1965 aan de werf.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 2