Jubilarissen van de maand DANKBETUIGINGEN Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, hartelijk dank aan directie, bedrijfsleiding, chefs en collega's, voor de blijken van belangstelling bij zijn 40-jarig jubileum. C. van Tol Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's, voor de blijken van belangstelling en de prachtige bloemen en cadeaus onder couvert bij zijn 25-jarig jubileum. D. Franken Ondergetekende dankt ook namens zijn vrouw en kinderen de directie, chefs, bazen en voorlieden voor de hartelijke ontvangst, de gratificatie en de prachtige bloemenmand hem geschonken ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. Tevens zegt hij hartelijk dank aan het jubileumfonds en zijn collega's voor de hem aangeboden geschenken. J. Hillebrands Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, chefs, assistenten, bazen en collega's voor het gewaardeerde cadeau onder cou vert, de mooie geschenken, bloemen en belangstel ling welke ik bij mijn 25-jarig jubileum heb mogen ontvangen. T. v. Linden Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan chef, baas en collega's van de Verzinkerij voor de cadeaus en de grote be langstelling bij zijn vertrek wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. S. Breukhoven Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, bedrijfsleiding, collega's, voorlieden en branders voor de cadeaus, die hij mocht ontvangen bij het bereiken van de 65-jarige leeftijd. J. Gerbrands Hiermede betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's, bestuur en leden van de vereniging „De Pijp", ijzerwerkers N.B., collega's Apparaten- en Ketelbouw, Personeelsadministratie en Genees kundige Dienst voor de vele blijken van belang stelling alsmede voor de cadeaus onder couvert, welke ik bij mijn afscheid, bij het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd mocht ontvangen. G. Visser D. FRANKEN I- A. HILLEBRANDS T. VAN LINDEN scheepsbeschieter gereedschapuitgever technisch beambte 25 jaar 25 jaar 25 iaar 28

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 30