Machinebankwerken Pijpenbewerken Uitgebreid Wilton - Pijenoord - examen Scheepsmetaalbewerken Scheepsbeschieten In dit Voorbereidend Leerjaar wordt de basis ge legd voor de verdere 2-jarige vakopleiding in een 15-tal beroepen o.a. bankwerken, constructie- en apparatenbouw, draaien, frezen, plaat- en construc tiewerken, scheepsbeschieten, modelmaken, lassen enz. Na drie jaar Bedrijfsschool laten deze foto's het eindstadium zien van de opleiding, namelijk de Bemetel-examen werkstukken 1965 in: bank werken, scheepsbeschieten, pijpenbewerken en scheepsmetaalbewerken. N.B. Leerlingen met een L.T.S.-diploma komen direct in de 2-jarige vakopleiding van hun keuze. Indien ouders nog geen beslissing genomen heb ben, wat hun zoon in september moet gaan leren, neemt u dan kontakt op met de leiding van de Bedrijfsschool. Van maandag tot en met vrijdag kunt u met uw zoon tussen 8.00 en 17.00 uur de school bekijken en alle inlichtingen inwinnen over opleidingen en toekomstmogelijkheden. Op de foto bovenaan op pagina 15 ziet u 38 kandida ten aan het „zwoegen" voor het uitgebreid Wilton- Fijenoord examen, dat afgenomen werd in de kantine Kop Haven, eind juni. Aan 29 kandidaten kon worden medegedeeld, dat zij voor dit examen waren geslaagd. MEETEXAMEN. Drie dagen voor de zomer-vakantie van de school zou beginnen, namen 26 leerling-Bankwerkers en Draaiers uit het 2de leerjaar deel aan het Bemetel Meet-examen. AI deze kandidaten konden na afloop, met een verheugd en opgelucht gezicht met vakantie gaan. Proficiat!

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 16