w EXAMENRESULTATEN "BEMETEL" BEMETEL A In juni/juli zijn de volgende examenresultaten bekend gemaakt: Onder onze personeelsleden worden gegadigden gezocht voor de functie van TYPISTE voor de afdeling Calculatie Machinefabrieken. Type-diploma vereist. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de afdeling Personeelsadministratie. Tevens worden gegadigden gezocht om opgeleid te worden tot TEKENAAR voor het constructiebureau van de Afdeling Machinefabrieken en Apparatenbouw Fijenoord" te Schiedam. Voor deze opleiding komen in aanmerking jongelui die, na het verwerven van het Beme- tel- en Uitgebreid Bemetel-diploma, een werkplaatservaring hebben van tenminste één jaar en thans een theoretisch-technische vor ming op een avondschool volgen of deze hebben voltooid. Voor onze administratieve organisatie vragen wij enkele MEDEWERKERS voor het verrichten van werkzaamheden op het gebied van toepassing van moderne administra tiemethoden met behulp van electronische apparatuur. Aangezien deze medewerkers na een inwerk- periode zullen worden belast met belangrijke taken, moeten zij bereid zijn door verdere stu die zich de nodige vakkennis eigen te maken. Het betreft hier de functies van systeem-ana- lyst en programmeur. Sollicitaties worden gaarne ingewacht bij de Afdeling Personeelsadministratie Beambten (werftelefoon 3072). Opleiding Aantal candidaten Volledig geslaagd Herexamen werkstuk Herexamen vakleer of tekeninglezen Plaat- en constructiewerken 14 14 Scheepsmetaalbewerken 12 12 Sectiebouw in de Scheepsbouw 15 14 1 Pijpenbewerken 11 9 2 Draaien 8 5 2 1 Frezen 2 1 1 Kotteren 1 1 Mach.bankwerken 24 21 3 Scheepsbeschieten 3 3 Booglassen 2 1 1 totaal 92 81 5 6 16

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 18