VERENIGING AFDELING VOETBAL De afdeling Voetbal wil trachten in de komende maanden iets van haar activiteiten in en om de vereniging in het W.F.-Nieuws te doen opnemen. De sportuitwisseling met de vereniging N.D.S.M. op 12 juni te Amsterdam leverde geen winst op voor onze elftallen, doch zal als een prettige dag in onze herinnering blijven. Met de zomer, nu ja zomer?, voor de boeg gingen wij aan het zomeravondvoetbal deelnemen. Het tweede en derde elftal speelde resp. in de B- en C- klasse van de Schiedamse Zomeravond Competitie. Het derde elftal eindigde op de derde plaats en het tweede elftal werd kampioen van haar afdeling B. Dit elftal moest met de kampioen van de afd. A- B-C een beslissingscompetitie spelen om de le, 2e of 3e prijs. Deze eindigde met een beslissend duel tussen S.F.C. 3 en W.F. 2 op een totaal verregend veld, met grote plassen, zodat enkele spelers bij een sliding totaal onder water verdwenen. Toch was het een enerverend duel, waaruit S.F.C. ten slotte met 2 - 1 aan het langste eind trok en wij genoegen moesten nemen met de 2e prijs. Een mooi succes. Vervolgens hebben wij dit jaar weer eens een be roep gedaan op onze oudjes om enige veteranen- toernooien te spelen. Na een paar maal te hebben getraind verschenen wij dan op het veld en wel op het veteranen-toernooi van de vereniging Martinit. De oudjes behaalden hier het kampioenschap van de afdeling en moesten tegen de kampioen van de andere afdeling, n.l. Nieuwenhoorn, aantreden. Deze wedstrijd werd verloren met 1 -0, zodat wij genoegen moesten nemen met de 2e prijs. Op 20 juni namen wij deel aan het toernooi van de jubilerende vereniging Ursus. Hier vielen wij he laas door een arbitrale vergissing buiten de prijzen. Op 24 juli waren wij te gast bij de vereniging D.H.S., alwaar wij in onze afdeling de sterksten bleken te zijn. Wij werden eerste met 7 punten uit vier wedstrijden; vermeldenswaard is wel het feit, dat onze keeper (ouwe Willem Klinge) niet werd gepasseerd, zodat wij met de eerste prijs gingen schuiven. Voorwaar een goed succes van onze ve teranen. Ook onze junioren en pupillen namen met wisse lend succes aan verschillende toernooien deel. Ook hier mag wel worden vermeld, dat onze pupillen tweemaal de prijs verdienden van het sportiefste elftal. Het is toch wel prettig zulke jongens als lid in onze vereniging te hebben. Jongens, ga zo door! Wanneer u dit alles onder ogen krijgt, is de com petitie weer op volle toeren; wij hopen u daarvan goede resultaten te kunnen melden. Tenslotte willen wij nog een beroep doen op de medewerking van hen, die er voor voelen een gokje te wagen in de Voetbaltoto, zich aan te melden bij een van onze bestuurders of op de vrijdagavond na 17. uur in het clubgebouw op de werf. U kunt zich daar iedere week laten inschrijven. Voor het kleine bedrag van 1,50 per jaar. kunt u dan iedere week uw totoformulier bij ons inleveren. P.S. Wij spelen onze wedstrijden op het sport park Harga in Schiedam. Mocht u in de gelegen heid zijn, wip dan eens bij ons binnen. Misschien hebt u lust nog eens actief achter een balletje aan te lopen en te trappen?? U kunt zich ook als lid van de vereniging W.F. aanmelden bij de secretaris, de heer M. C. Verhae- ren, Dr. Kuyperlaan 157, Schiedam. Tel. 26 51 45. 27

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 29