JUBILEA Na enkele maanden met slechts weinig jubilaris sen - dit klinkt misschien wat oneerbiedig, maar is zeker zo niet bedoeld - zijn er thans weer tien werknemers die een aantal mijlpalen hebben weg gewerkt. Ir A. Meijer heet de jubilarissen en hun echtgenoten van harte welkom en constateert, dat ondanks het feit dat de vakantietijd nog niet voorbij is, er veel belangstellenden zijn die door hun aanwezigheid blijk willen geven van hun waardering voor hetgeen de jubilarissen in de loop der jaren hebben ge presteerd. De meeste van de jubilerende werknemers zijn, al dus de heer Meijer, in 1940 in dienst gekomen en het Iaat zich begrijpen, dat zij gedurende de eer ste periode van hun diensttijd heel wat hebben meegemaakt. Het was een tijd van afbraak en el lende: de donkere jaren van de bezetting. Maar aan deze moeilijke tijd kwam een einde en er volgde een periode van ontwikkeling en opbouw, die men nauwelijks voor mogelijk had gehouden. De heer Huijsmans, die 40 dienstjaren heeft, kan waarschijnlijk nog heel wat meer vertellen o.a. ook over de jaren van de grote crisis. Er moeten ondanks moeilijke tijden, zo filosofeert de heer Meijer ver der, tienduizenden mensen hebben meegewerkt en meegebouwd in de voorgaande jaren om tot een zo groot bedrijf te kunnen komen. Een ieder zal dat hebben gedaan op zijn eigen wijze, maar door al deze bijdragen is de groei gestadig toegenomen. Daarom wil de directie u speciaal vandaag be danken. Maar de werknemers hebben, zo vervolgt spreker, in hun vrije tijd nog een andere baas, die zeer be langrijk is. Deze baas heeft misschien vele malen met het eten zitten wachten, wanneer in het bedrijf moest worden overgewerkt. Kortom de dames zul len zich vaak voor het bedrijf opofferingen hebben moeten getroosten, waarop zelden een bedankje volgde. Dat gebeurt dan vandaag en de heer Meijer hoopt, dat zij nog vele jaren zullen medewerken. Hierna worden de vererende getuigschriften uitge reikt, hetgeen geschiedt met een gezellig praatje, waarna een geurig kopje koffie deze zomerse bij eenkomst besluit. Bij de foto's, van boven naar beneden Terwijl mevrouw Brands lachend toekijkt, krijgt haar man zijn welverdiende insigne opgespeld. Ir A. Meijer speldt de heer H. J. Pons het W.F.-embleem op. Verheugd met het hem zojuist uitgereikte Vererende Getuig schrift, praat de heer Exalto nog even met de heer Meijer na over de afgelopen 25 W.F.-jaren. 8

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 10