Bedrijfsschoolnieuws Technisch Engels voor beginners en gevorderden Wintertijd - studietijd Studeren via P.B.N.A. Spaans Agradecemos los regalos recibidos con motivo de haber complido 25 anos de servicios en la firma. Turks Firmada 25 seneyi doldurmakla yapilan eglencede. Siz kiymetli mesai arkadaslarimdan almis oldugum fevkalade hediyelerden dolayi ben, karim ve cocu- klarim namina gok tesekkür eder silere iyi giinler dilerim. Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, chefs en collega's voor de belangstelling, de prachtige bloemen, de cadeaus onder couvert en de geschenken ter gele genheid van mijn 25-jarig jubileum. JAC. BRANDS Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinderen zijn hartelijke dank aan de directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling, de cadeaus onder couvert en de prachtige bloemen, die hij mocht ontvangen bij zijn 25-jarig jubileum. Ook hartelijke dank aan het jubileumfonds. L. J. T. BOENDER Ondergetekende dankt ook namens zijn vrouw en kinderen de directie, chefs, bazen en collega's voor de blijken van belangstelling, de gratificatie en de prachtige bloemenmand hem geschonken ter gele genheid van zijn 25-jarig jubileum. F. EXALTO Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank betuigen aan de directie, bazen, voorlieden en collega's voor de be langstelling, de geschenken onder couvert en de mooie bloemen ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. H. J. GELDERBLOM Mede namens zijn vrouw betuigt ondergetekende zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor het geschenk onder couvert, de bloe men en de belangstelling ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. C. H. v. GERVEN Ondergetekende betuigt mede namens zijn vrouw en kinderen zijn hartelijke dank aan directie, chefs en collega's voor het cadeau onder couvert, de bloe men en verdere geschenken, alsmede voor de onder vonden belangstelling bij zijn 25-jarig jubileum. J. VAN LOON Zijn persoonlijk gericht aan onze Spaanse en Turkse werknemers. Op vrijdagavond 8 oktober zal de officiële diploma uitreiking plaatsvinden aan de geslaagde Bemetel- candidaten van de cursus 1965. Ere gast zal zijn de heer B. Wilton, lid van de Raad van Bestuur van Wilton-Fijenoord-Bronswerk N.V. De heer Wilton zal de prijzen uitreiken aan de leerlingen, die de beste examen-resultaten behaal den. De vervaardigde examen-werkstukken zullen, even als vorige jaren, weer worden tentoongesteld. De uitnodigingen voor deze feestelijke bijeenkomst, die in de Kantine Hoofdkantoor zal worden ge houden, zijn inmiddels verzonden. Evenals vorige jaren staat de inschrijving weer open voor deelname aan de cursus Technisch Engels. Er zijn twee mogelijkheden: Diegenendie nog nooit, of wel eens iets aan deze internationale taal gedaan hebben, kunnen de cursus voor Beginners volgen. Diegenen, die vorig jaar de cursus voor Beginners volgden en/of via de T.V. "Conny and Walterza gen en hoorden spreken, kunnen zich inschrijven voor de cursus Gevorderden. Inlichtingen en aanmeldingen bij de heer C. G. Bouwman, die op maandag 4 oktober en woensdag 6 oktober, om 17.15 uur in de kantine van de Be drijfsschool zal zijn. Valk Gaarne willen wij uw aandacht vestigen op het Ko ninklijk Technic um P.B.N.A. Dit bekende Instituut, dat in Arnhem is gevestigd, verzorgt sedert een vijftigtal jaren schriftelijke oplei dingen voor talrijke technische beroepen. U kunt via onze onderneming collectief studeren, het geen betekent dat u, als cursist volkomen zelfstandig blijft en daarboven een korting van pl.m. 25 geniet op het lesgeld. De lessen worden echter collectief naar ons bedrijf gestuurd en niet rechtstreeks naar uw privê-adres. Wij verzorgen dan uw lessen via de interne post. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de chef van de Bedrijfsschool. 19

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 21