250 DAGEN HEIDEBAD IN MEMORIAM In oktober wisten 3 groepen hun veiligheidscompe tities te beëindigen door 250 dagen in hun afdeling te bereiken. Voor de afdeling Terreindienst was dit de groep onder leiding van obs. Th. de Veld. Nadat de wisselbeker is uitgereiktoverhandigt ir B. Wilton als persoonlijke waardering een reiswekkertje aan obs. H. J. Brökling. Ook bs. A. Roest ontving zijn aandenken voor veilig werken. Wat daarbij werd gezegd? Nou ja, dat doet er niet toe, maar het scheen wel op de lachspieren te werken. Bij de afdelingen Electrotechniek en Kraantransport betrof dit groep 4, onder leiding van obs. H. J. Bröckling en voor de afdeling Plaatwerken ging groep A, onder leiding van de bazen C. de Graaf, A. v. d. Veer en W. Hooyman, als eerste over de eindstreep; door groep B, onder leiding van de bazen G. Egberts, A. Roest en N. A. J. van Beek, met 7 dagen verschil gevolgd. Het afsluiten van deze competities betekent voor deze afdelingen tevens het einde van de veiligheids competitie in deze vorm. Wederom vindt u in het Wilton-Fjenoord Nieuws een aanmeldingsformulier voor een verblijf in ons va- kantiecentrum Heidebad voor het komende jaar. Evenals vorig jaar doen wij dit zo vroeg, opdat zij, die niet in aanmerking komen voor een huisje, vol doende tijd hebben elders een vakantie-adres te zoe ken. Daarom vragen wij u de formulieren zo snel mogelijk ingevuld in te leveren bij de afd. Perso neelsadministratie, ten minste als u naar Heidebad wilt gaan. Heeft u geen schoolgaande kinderen, vraag dan een huisje in mei, juni of september. Voor de maanden juli en augustus zijn de aanvragen zeer talrijk, zodat er na loting zeer velen teleurgesteld moeten worden. Zoals bekend, bestaat de mogelijkheid om in pen sion te gaan of om te gaan kamperen, zowel met eigen tent of een tent huren bij Heidebad. Alle inlichtingen kunt u krijgen bij de Loonadmini stratie. Wij wensen u veel succes. Afd. Personeelsadministratie 17-9-1965 A. Terlouw 71 jaar aanhouder (oud-werknemer) ca. 17 dienstjaren. 21-9-1965 G. Paul 47 jaar zager ca. 29 dienstjaren De heer Paul was een zeer goede collega en een humaan mens. Hij wist zich zeer goed aan te passen. In de machinefabriek had hij zich door zijn hulpvaardigheid vele vrienden ver worven. Wij hebben in de heer Paul een goede mede werker verloren. 24-9-1965 C. T. Bouma 80 jaar draaier (oud-werknemer) ca. 44 dienstjaren 9-10-1965 D. de Bruin 83 jaar onderbaas-magazijndienst (oud-werknemer) ca. 36 dienstjaren Met leedwezen geven wij kennis van hun over lijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. 18

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 20