VERENIGING Personalia WILLY WILTON-FONDS 30 - 9-1965 1-10-1965 1-10-1965 8-10-1965 8-10-1965 8-10-1965 31-10-1965 31-10-1965 uur of twee later de kloek met haar kuikens door de volière loopt. Deze kuikens hebben het formaat van hommels en zijn watervlug; zij lopen met gemak door het z.g. dubbeltjesgaas in en uit en zoeken de eerste dagen onder de moeder nog steeds de warmte op; hun kleur is zwartbruin met lichte streepjes. De haan en hen zoeken voor de jongen de eetbare hapjes op en leren de kuikens eten, hetgeen ze na een dag meestal wel onder de knie hebben. Over het algemeen groeien zij heel vlot en na een week of zes zijn zij in formaat zo groot als hun ouders, die dan al weer met het volgende broedsel rondkuieren. Er zijn verschillende soorten van deze kleine hoen- derachtigen, o.a. japanse kwartels, waarvan de af beelding is en het is leerzaam en boeiend om een dergelijk broedproces vanuit een gemakkelijke stoel te kunnen gadeslaan, maar ik geef graag toe, dat het vreemd klinkt als er van hoenders fokken op een flat gesproken wordt. P. C. de Grauw Ontvangsten: 1172,05 Schiedam 58,65 Rotterdam 5,30 Fijenoord 1236,totaal (opbrengst verkoop klein materiaal) Uitgaven: In de maand september werd aan 47 leden van ons personeel in totaal 3627,— uitgekeerd. In verband met het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: A. P. van Kempen C. Huysmans G. H. v. Krieken B. v. Belle bs. electrotechn. R'dam 9 - 9-1965 aanhouder 10 - 9-1965 mag.kn.-ijzersort. 17 - 9-1965 aanhouder 24 - 9-1965 H. C. v. d. Vlist L. F. Dikmans H. S. v. Zuylen C. v. d. Munnik A. v. Bostelen H. J. van Rijn P. Rietveld G. Gerritsen chef afd. expeditie kraandrijver ger. uitgever bankw.-sjouwer verver-schilder koker-hakker ass.hedr.leider garage magazijnmeester HARMONIE Op zaterdag 11 september j.l. werd in Schiedam het jaarlijkse drumbandconcours gehouden. Dit con cours, georganiseerd door de Sectie Muziek van de Schiedamse Gemeenschap, vond thans voor de ze vende maal plaats en mocht zich wederom verheu gen in een grote deelname. Evenals in voorgaande jaren heeft ook het tamboer corps van onze Harmonie aan de wedstrijd deel genomen. Met trots kunnen wij thans de resultaten van onze tamboers vermelden. In de eerste afdeling werden 13(sYi punten behaald hetgeen een eerste prijs op leverde. Tevens was dit van alle negen deelnemende corpsen in deze afdeling de beste prestatie waar door, naast een prijsbeker, tevens de wisselbeker werd veroverd. De beoordeling vond plaats door vier juryleden. Twee marsen moesten worden uitgevoerd, een lo pende en een stilstaande mars. Na de wedstrijden volgde een défilé dat werd afge nomen door de burgemeester van Schiedam. Aan dit goed georganiseerde concours zullen wij, ondanks de minder goede weersomstandigheden, mede dank zij het prachtige resultaat een prettige herinnering bewaren. Tot besluit willen wij van deze gelegenheid ge bruik maken om er op te wijzen, dat belangstellen den zich te allen tijde kunnen aanmelden als lid van ons tamboercorps. Wij hebben een goede be zetting doch zullen blijven streven naar een verdere groei en bloei. Ook leerlingen zijn van harte welkom waarbij wij borg staan voor een goede opleiding. 20

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 22