De beide korpsen baar onvermoeibaar, zodat Schiedam uiteindelijk ge noegen moest nemen met een 5-0 nederlaag. Gelukkig zorgden de beide corpsen voor een muzi kale troost en misschien is dit niet eens helemaal juist gesteld. Want de nederlaag was niet zo belangrijk als wel de kennismaking met de collega's uit het be drijf waarmee nu zulke nauwe banden bestaan. Ook het Amersfoortse publiek weet sinds die dag, dat uit Schiedam niet alleen „geestrijk" vocht komt, maar dat men er ook goede muziek maakt. Het con cert op de Zonnehof heeft dat bewezen en bovendien werd waar gemaakt dat twee meer kunnen dan één. Het samenspel van Jachthoorncorps en W.F. Harmo nie getuigde van de ware fusiegeest. In een heel ander gedeelte van Amersfoort werd om die tijd nog vurig gespeeld en alhoewel de „Brons werkers" hun beste beentje voorzetten met tennissen, konden de Schiedammers na een eindstand van 24-4 de beker weer mee naar huis nemen. Als bijzonderheid dient nog vermeld te worden dat beide teams trachtten om zoveel mogelijk indruk te maken. Had Amersfoort de heer Cals op zijn deel nemerslijst, Schiedam prijkte met de heer Biesheuvel. Over dergelijke namen tennist men niet licht heen. Al degenen, die aan deze dag hebben deelgeno men, kunnen terugkijken op een plezierige en sportieve ontmoeting en voor velen zal de naam Wilton-Fijenoord-Bronswerk nu een vertrouwde klank hebben. Alle Amersfoortse vrienden, die aan deze dag heb ben meegewerkt willen we hiervoor nog eens harte lijk dankzeggen en we hopen, dat we kunnen schrij ven „tot spoedig ziens!" Y. D. De Harmonie U" .F. verovert Amersfoort. Toch was het spannend. 7

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 9