WTB Wm •J Dezer dagen is door de Raad van Bestuur van Wilton-Fijenoord-Bronswerk N.V. het navolgen de gepubliceerd: De Raad van Bestuur van Wilton-Fijenoord- Bronswerk N.V. te Schiedam deelt het volgende mede: Na de juste eind 1964 tussen de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-F ij enoord N.V. te Schie dam en N.V. Bronswerk te Amersfoort is de organisatie van haar bedrijven thans zo ver ge vorderd, dat naast de moeder-maatschappij Wilton-Fijenoord-Bronswerk N.V. de werk maatschappijen Dok- en Werf-Maatschappij Wilton-F ij enoord N.V. en Br onswerk-Fij enoord N.V. zijn geformeerd. De laatste werd in juni 1965 uit N.V. Brons- werk gevormd, waarbij de naam gewijzigd werd in Bronswerk-Fijenoord N.V. en o.m. het groot ste deel der roerende goederen der machinefa brieken te Schiedam als activa werd ingebracht. De Dok- en Werf-Maatschappij- Wilton- Fijenoord N.V. werd opgericht met ingang van 25 oktober 1965. In deze maatschappij leeft dus de oorspronkelijke naam van de moedermaat schappij voort. De gecombineerde resultaten van onze maat schappijen tot eind september hebben aan het gematigd optimisme, waaraan in het jaarver slag over 1964 uiting werd gegeven, beant woord. Onvoorziene omstandigheden voorbe houden verwachten wij dan ook, dat de resulta ten over 1965 die van het voorgaande jaar zul len benaderen. Namens de Raad van Bestuur en de directies van de Dok- en Werf-Maatschappij Wilton- Fijenoord N.V. en Bronswerk-Fij enoord N.V. wil ik gaarne voor het personeel van „oud W.F." een nadere toelichting geven: Wat betreft de laatste alinea der publicatie zal dit niet nodig zijn. Zeker zal echter de vraag bij u zijn opgekomen - Wat gaan die verschillende maatschappijen nu voor ons verdere werk be tekenen Alvorens ik hierop een antwoord zal trachten te geven, moge ik de toestand van midden 1964 in herinnering brengen, dus vóórdat de fusieplan nen tussen W.F. en N.V. Bronswerk werden bekendgemaakt. Het is u zeker bekend, dat de afdeling Nieuw bouw toen weinig werk meer in portefeuille had. Hierin werd grotendeels voorzien door, samen met de afdeling Reparatie, grotere verbouwin gen aan te nemen en ook was men zo gelukkig belangrijke Marineopdrachten te kunnen uit voeren. Dit alles had echter een grote terugslag op de afdeling Algemene Werktuigbouw. Zij I

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 3