Onze Kerstkranspuzzle Officiële mededeling A. Bakker H. van Dort P. Oosthoek A. Lagrouw D. den Ouden A. Troeleman De beer J. van Oort, op 9-12-1965 25 dienst jaren, tijdens controlewerkzaamheden in het compressor-gebouw. De heer Van Oort is voor man afd. Onderhoud. De heer J. Vroegb op 30-12-1965 25 jaar in onze dienst, tijdens één van de vele telefoon tjes op de afd. Aanneming. De heer Vroegh is in dienst als beambte afd. Personeelsadmini stratie. Uit het grote aantal oplossingen, dat wij op de Kerstkranspuzzle mochten ontvangen, zijn onder staande gelukkige winnaars naar voren gekomen, t.w.: De drie eerstgenoemden ontvingen inmiddels een boekenbon, terwijl de drie laatstgenoemden een W.F.-kalender 1966 kregen toegezonden. De juiste oplossing vindt u hiernaast. Wij zeggen alle inzenders hartelijk dank en hopen binnen niet al te lange tijd weer eens een puzzle te plaatsen. De Redactie. Hoewel, na pensionnering van de heer Sparreboom, aanvankelijk de mening be stond, dat met één veiligheidsinspecteur kon worden volstaan, heeft zich toch, mede in verband met de toenemende werkzaam heden van de Afdeling Veiligheid, op een later tijdstip de behoefte doen gevoelen een addi tionele kracht aan te trekken. Te dien einde is per 17 januari 1966 de heer Blommers aan de heer Potuyt toegevoegd en belast met bepaalde werkzaamheden op het gebied van de veiligheid. Hij zal deze ver richten naast de taak welke hij in zijn functie van secretaris van de Ondernemingsraad uit oefent. 18 januari 1966. De Directie.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 12