JUBILEA 13. De heer S. J. Loos, chef de bureau afd. Reparatie links op de foto), vierde op 8-1-1966 zijn 25-jarig jubileum. Op bovenstaande foto is hij in gesprek met één onzer relaties. Het is een oud sprookje, n.l. „de Gelaarsde Kat" uit 1725, waarmee ir B. Wilton tijdens de maande lijkse jubileum-bijeenkomst, het vieren van een ju bileum vergelijkt. Immers de jeugd blikt nog niet terug, maar als men ouder wordt en een mijlpaal heeft bereikt, kijkt men onwillekeurig nog eens naar vroegere jaren. Het verleden lijkt dan wel eens een sprookje, want de goede dingen onthoudt men en de onaangename herinneringen worden naar de achter grond verdrongen. Door de fouten, die er ongetwij feld in zo'n lange periode zijn gemaakt, heeft men nu een kostbare ervaring opgedaan. Daarom is een dienstjubileum een stimulans voor allen om door te gaan op de eenmaal ingeslagen weg. Vervolgens spreekt de heer Wilton de jubilarissen persoonlijk toe en velen worden ontroerd bij het ophalen van dierbare herinneringen. Dat de heer Wilton het bedrijf niet meer beschouwt als een slechts voor mannen toegankelijk gebied, blijkt uit de waarderende woorden voor mejuffrouw J. den Braven, die op de afdeling Expeditie werk zaam is en waar het devies geldt „gisteren klaar". Evenzeer dankt de heer Wilton de echtgenoten van de jubilarissen voor de indirecte medewerking, die zij thuis op hun eigen wijze aan de onderneming verlenen. Met niet minder dan vijf „40-jarigen" in de kring der jubilarissen is het voor spreker een eer om namens de burgemeesters van de diverse gemeenten mede te de len, dat het H.M. de Koningin heeft behaagd de 14. De heer L. Roodnat, gereedschap-contro leur afd. Alg. Werkt uigbouw, vierde op 6-1- 1966 zijn 25-jarig jubileum. Op bovenstaande foto controleert hij in de kernreactor-werkplaats een onderdeel van het Rapsodie-project. eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau toe te kennen aan: de heer A. Been, sous-chef afdeling Bedrijfsboek- houding, in zilver; de heer J. v. d. Bos, constructeur afdeling Appara tenbouw, in brons; De heer en mevrouw L. van Gog worden verwelkomd. Mejuffrouw den Braven ontvangt de WF-broche. 15

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 17