„GOUD' PERSONALIA Op donderdag 20 januari waren wij als bedrijfsge- noten weer eens de gasten van de Burgemeester van Schiedam. Onze hoofdbaas van de Buitenbankwerkers Re paratie de heer A. P. Verwey, had namelijk op 30 december 1965 zijn 40-jarig dienstjubileum ge vierd en was door de burgemeester uitgenodigd om naar het stadhuis te komen. Nadat laatstgenoemde de heer Verwey, zijn familie, en ons, toeschouwers, verwelkomd had, richtte hij zich tot de heer Verwey en memoreerde daarbij zijn loopbaan in ons bedrijf. De Burgemeester zei verbaasd te zijn over een zó omvattende taak welke de heer Verwey in de loop der jaren in ons bedrijf uitgeoefend had. ,,U heeft", aldus de Burgemeester, „daarin alle vele jaren in goede gezondheid zou mogen dragen. Hierna nam ons directielid de heer ir O. J. van der Vorm het woord, waarbij hij de jubilaris namens de directie feliciteerde en naar voren bracht dat wij als gehele bedrijf zeer verheugd waren voor de eer welke weer een der onzen te beurt was gevallen. Hij dankte de Burgemeester dat wij de gast hadden mogen zijn van de gemeente Schiedam en nog wel in het huis der gemeente zelf. Hierna overhandigde de heer Van der Vorm de heer Verwey de gouden draagmedaille behorende bij deze onderscheiding en sprak de hoop uit dat hij hem nog vele jaren temidden van zijn familie in goede gezondheid zou mogen dragen. Daarna was het onze beurt om de jubilaris en zijn familie te feliciteren en om nog enige tijd gezellig De burgemeester van Schiedam speldt de gouden eremedaille op. De heer ir O. van der Vorm overhandigt de draagmedaille. rangen doorlopen en door uw ijver en verantwoor delijkheid de dank van het bedrijf en de gemeen schap ten volle verdiend. En u bent een man, die ook in staat is deze verworven kennis over te dra gen op de jongeren van het bedrijf die deze taken later zullen moeten overnemen." Het verheugde de Burgemeester dan ook ten zeer ste dat de verdiensten van de heer Verwey ook in gemeenschapsverband niet onopgemerkt waren geble ven en dat het Hare Majesteit de Koningin behaagd had hem toe tekennen de ere-medaille in goud ver bonden aan de Orde van Oranje Nassau. Hij vond het een groot genoegen hem deze onder scheiding te mogen opspelden en sprak daarbij de hoop uit dat de jubilaris deze onderscheiding nog samen na te babbelen over deze toch zeer verheu gende onderscheiding welke één der onzen mocht ontvangen. Bl. In verband met het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: W. J. den Ouden sjouwer-bankwerker 21-1-1966 A. H. van Keulen le sjouwer 28-1-1966 C. Noorlander kalefater 4-2-1966 G. v. d. Stoep aanpikker 4-2-1966 17

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 19