Bedrijfsschool nieuws HET KAMP IN ESBEEK De ploegen zijn weer ingedeeld, de voorbereidin gen worden getroffen, plannen gemaakt, vernieu wingen aangebracht, kortom, er wordt weer hard gewerkt om het kampwerk 1966 straks goed te laten verlopen. Wij hopen, dat in dit seizoen dit Bedrijfs school Buitengebeuren onder betere weersomstan digheden zal plaats vinden dan vorig jaar. Evenals de vorige jaren zullen wij ook ditmaal de Verkeerspolitie in Schiedam verzoeken de fietsen en brommers aan een technisch onderzoek te on derwerpen, opdat wij zo veilig en zo prettig mo gelijk de tocht kunnen volbrengen. Het vertrekprogramma ziet er als volgt uit: maandag 2 mei t/m 9 mei Plaat- en Constr.w. 2, Bankwerkers 2B - Lassers 2. dinsdag 10 mei t/m 17 mei Bankwerkers 2A, Machinale Bewerkers 2, Electro 2, Scheepsbeschieters 2. dinsdag 31 mei t/m 7 juni Scheepsmetaalbew. 2, Pijpenbewerkers 2. woensdag 8 juni t/m 15 juni Voorbereidend Leerjaar lC. maandag 20 juni t/m 27 juni Voorbereidend Leerjaar 1B. dinsdag 28 juni t/m 5 juli Plaat- en Constr.w. 3, Scheepsm.bew. 3. woensdag 6 juli t/m 13 juli Voorbereidend Leerjaar IA. woensdag 13 juli t/m 20 juli Voorbereidend Leerjaar IE. maandag 15 augustus t/m 22 augustus Bankwerkers 3A, Scheepsbeschieters 3, Electro 3, Lassers 3, Draaiers 3, Schavers 3. dinsdag 23 augustus t/m 30 augustus Pijpenbewerkers 3, Bankwerkers 3B. VALK ZAALVOETBAL-TOURNOOI. Gedurende de maanden december en januari 1965/ '66 werd er in de Bedrijfsschool een zaalvoetbal- competitie gehouden. Na zeer spannende voorronden en halve finales was uiteindelijk iedereen op de school benieuwd wie er in de finale met de eer zou gaan strijken. Vrijdag 28 januari was het zover! In een met sup porters uitpuilende gymnastiekzaal traden Pijpen bewerkers 3 tegen Bankwerkers 3 in het strijdperk. Na een zenuw, en krachtenslopende partij van 2 X 7% minuut kwamen Pijpenbewerkers 3 als kam pioen uit de bus. Aanvoerder Peter van Beekum mocht uit handen van de heer Valk de wisselbeker in ontvangst nemen. Het team bestond uit: Peter van Beekum, Wim Hartog, Fup Voogd en Arie Zuidgeest. Proficiat, jongens! Van Maanen. 29

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 31