VERENIGING Hiermede betuig ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en de leden van De Tolerans voor de belangstelling, de bloe men en geschenken ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubi leum. A. F. C. HOREMAN Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echtgenote, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, baas en collega's voor de betoonde belangstelling, zomede voor de geschenken die hij ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. M. JANSENS Ondergetekende dankt hiermede de directie en allen, die hebben bijgedragen aan het hem ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum aangeboden cadeaus. S. J. LOOS Hartelijk dank, mede namens mijn vrouw, aan directie, chefs, bazen en beambten Werkvoorbereiding, voor de bloemen, het cadeau onder couvert en de grote belangstelling bij mijn vertrek, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. J. PREESMAN Voor de mooie geschenken, bloemen en vele gelukwensen bij mijn jubileum ontvangen, zeg ik allen van ons bedrijf die hierin een aandeel hadden ook langs deze weg nog eens hartelijk dank. L. ROODNAT Jr. Mede namens mijn vrouw zeg ik u hierbij hartelijk dank voor de grote belangstelling bij mijn afscheid op 28 ja nuari 1966. J. LAMMERS Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan de gebruikers van kleedlokaal Scheeps- bouwloods, bazen en collega's voor de vele blijken van be langstelling en cadeaus onder couvert, welke hij mocht ont vangen bij zijn afscheid wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leftijd. C. NOORLANDER verworven en in zijn vrije tijd kon men hem altijd aan de waterkant vinden. Hij trad nooit ergens op de voorgrond en dat was tekenend voor zijn karakter: rustig en bescheiden. Wij zullen je heel erg missen, Willem. Rust zacht. Je nagedachtenis zal bij ons in ere blijven. Op zaterdag 22 januari j.l. hield de Hengelsport vereniging Wilton-Fijenoord haar jaarlijkse leden vergadering. Voorzitter J. Broos opende de vergadering met een woord van welkom tot de aanwezigen. Na de notulen en het verslag van de penningmees ter, kwam de bestuursverkiezing aan de orde. Drie bestuursleden waren aftredend, doch allen hadden zich herkiesbaar gesteld. Het gekozen bestuur is nu als volgt samengesteld: le voorzitter: J. Broos - le secretaris: W. Meeling - le penningmeester: F. de Houting (dagelijks be stuur). 2e voorzitter L. G. v. d. Velden - 2e secre taris: J. de Kok - 2e penningmeester. L. Noordzij - commissaris: H. v. d. Velde. Voorzitter Broos gaf een overzicht van het afge lopen jaar, waarna hij het oog op het komende jaar richtte. Er zullen weer contacten gelegd wor den met andere personeelsverenigingen o.a. van de Sunlight te Vlaardingen, Heineken te Rotterdam en Bronswerk - Fijenoord (indien B. F. een hen- gelsportvereniging heeft). Zoals gewoonlijk zullen ook weer de acht serieconcoursen gevist worden. Eveneens hopen wij op een voortzetting van de drie kamp met biljarters en klaverjassers van Wilton- Fijenoord. Indien personeelsleden lid willen worden van de hengelsportvereniging, kunnen zij zich aanmelden bij: W. Meeling, le Gijsingstraat 74 c, Rotterdam, telefoon (010) 23 25 18. Na de rondvraag was er niets meer aan de orde en kon voorzitter Broos de vergadering sluiten. get.: W. Meeling. secr. H.S.V. Wilton-Fijenoord. AFDELING HENGELSPORT Op donderdagavond 13 januari j.l. bereikte ons het ontstellende bericht dat onze hengelsportvriend W. W. Broeder was overleden, nadat hem op 12 januari een ongeval was overkomen. Onze vereniging verliest in Willem een goede kameraad en toegewijde sportvriend. De hengelsport had in zijn hart een grote plaats AFDELING KLAVERJAS Door een noodlottig ongeval overleed de heer W. W. Broeder op de leeftijd van 53 jaar. Met hem ontviel ons een trouw lid en één van de op richters van de vereniging, waarin hij een zo ge heel eigen plaats innam. Dat hij ruste in vrede. 35

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 37