VERENIGING Afd. Harmonie Afd. Schaken Op zaterdag 12 maart heeft de harmonie haar jaar lijkse ledenvergadering gehouden in het clubge bouw. Om 14.15 uur opende de voorzitter de ver gadering en heette de aanwezigen hartelijk welkom, in het bijzonder de heer C. Keyzer als voorzitter van het hoofdbestuur. Hierna kon de voorzitter overgaan tot de huldi ging van enkele jubilarissen. De heer L. Romeijn kwam als eerste aan de beurt vanwege zijn 25-ja- rig lidmaatschap, gevolgd door de heer G. Schrumpf die 12Yi jaar lid was. De heer T. Martijn, eveneens 12V2 jaar lid, was door omstandigheden verhinderd aanwezig te zijn. Namens de vereniging overhandigde de heer Keyzer op verzoek van de voorzitter aan de heer Romeijn de zilveren jubileumspeld en een ge schenk. Aan de heer Schrumpf overhandigde hij zoals gebruikelijk een klein aandenken. Ook de heer Meijer, tamboer-maltre, sprak enkele woorden tot de jubilarissen die beiden lid zijn van het tamboerkorps. Tot slot volgde een dankwoord van de jubilarissen. Na behandeling van enkele ingekomen stukken werden de notulen van de vorige jaarvergadering voorgelezen. Deze konden zonder op- of aanmer kingen worden goedgekeurd. Het jaarverslag van de secretaris en het financieel ver slag van de penningmeester werden eveneens on der dankzegging goedgekeurd. De kascontrolecommissie kon mededelen, dat de boeken van de penningmeester in orde waren be vonden, waarna werd overgegaan tot benoeming van een nieuw lid der kascontrolecommissie, waar voor de heer L. M. v. Os zich beschikbaar stelde. Het volgende agendapunt vermeldde de bestuurs verkiezing. Aftredend waren de heren J. Vos, voor zitter, L. Boer, penningmeester, W. Rissema, 2e secretaris en B. E. Trooster, bibliothecaris. De heer Rissema stelde zich om persoonlijke rede nen niet herkiesbaar. Als candidaat voor de ont stane vacature was gesteld de heer C. de Hey, die aldus met algemene stemmen werd benoemd tot bestuurslid. Het bestuur ziet er thans als volgt uit: J- Vos voorzitter A. J. Simpelaar le secretaris L. Boer penningmeester C. v. Kapel 2e voorzitter C. de Hey 2e secretaris B. E. Trooster bibliothecaris J. Jongebreur algemeen adjunct De voorzitter feliciteerde vervolgens de heer De Hey met zijn benoeming en dankte de heer Rissema voor het vele werk dat hij als 2e secreta ris voor de vereniging had gedaan. Thans kwam aan de orde het punt voorstellen en mededelingen bestuur. Ten eerste stelde het bestuur voor, op verzoek van de leden van het tamboerkorps, de heer P. Loopik te benoemen tot erelid van de vereniging. De heer Loopik is reeds 40 jaren lid van het tamboerkorps doch moet helaas om gezondheidsredenen als ac tief lid bedanken. Dit voorstel werd met algemene stemmen aanvaard, waarna de heer Loopik zich gaarne bereid verklaarde het erelidmaatschap te aanvaarden. Verder kwamen aan de orde voorstellen omtrent medewerking op koninginnedag te Schiedam, be zoek aan het revalidatiecentrum voor oorlogsinva liden te Doorn, medewerking aan de K.W.-mars te Schiedam, alsmede deelname aan een nationaal federatief muziekconcours. Tot slot volgde de rondvraag waarbij de gestelde vragen zoveel mogelijk direct naar bevrediging werden beantwoord. Hierna kon de voorzitter de vergadering sluiten met een woord van dank voor de belangstelling aan alle aanwezigen. Een aangename sfeer ken merkte zoals altijd ook deze vergadering. Het bestuur. Kampioenschappen van Schiedam. Op maandag, 25 april 1966 beginnen de wedstrij den om het persoonlijk kampioenschap van Schie dam. Deze wedstrijden worden gedurende acht achter eenvolgende maandagen gespeeld in ons Clubge bouw; de laatste speelavond is op maandag, 13 juni 1966. Degenen die zich voor deelname aan deze kam pioenswedstrijden willen opgeven dienen dit vóór 4 april a.s. te doen bij de heer C. Troost, Afd. T.W.A., tel 3356, met gelijktijdige opgave van speelsterkte of klasse, waarin men spelen wil. Het inschrijfgeld bedraagt 2,50 per persoon, welk bedrag op de eerste speelavond moet worden vol daan. Paaswedstrijd: Op donderdag, 31 maart a.s. hopen we weer onze jaarlijkse snelschaak wedstrijd om eieren te houden; aanvang zoals gebruikelijk om 8 uur! Het Bestuur. 27

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 29