De zetel van Bronswerk-Fijenoord International wordt omstreeks 1 mei 1966 van het hoofdkantoor Schiedam verplaatst naar Stationsplein 2 (9e verdieping) Postbus 44 SCHIEDAM Telefoon: (010) 2649 40 Telex 2 33 25 (Bronsfint) Telegramadres: Bronsfint Schiedam het baanbrekende werk, dat haar man tijdens zijn welbestede leven had gedaan voor het gehele bedrijfs leven. Na eveneens de heer Hardebeck te hebben bedankt voor zijn komst en zijn vriendelijke woorden, betoogde de heer Wilton, dat het Bemetel-diploma een grote stimulans is geworden voor de erkenning van het vakmanschap in onze industrie. Zich tenslotte richtend tot Otto van Lent, noemde de heer Wilton hetgeen deze had weten te bereiken „geen eenvoudige zaak". De hem verleende onder scheiding legt bovendien een grote verantwoordelijk heid op zijn schouders: „Als je iets hebt bereikt, mag je daar trots op zijn, maar daarnaast moet je je ver antwoordelijk blijven voelen voor de talenten, die je hebt, en die je verplichten, je vak dié waardering te bezorgen bij je medemensen, die het naar onze mening ook verdient". Ook hierbij wenste de heer Wilton de 19-jarige Otto van Lent veel succes toe. Otto bedankt. Mede namens zijn ouders sprak Otto van Lent, die in oktober jl., bij de diploma-uitreiking, bij monde van de heer Wilton ook reeds door de W.F.-Bedrijfs- school werd onderscheiden, zowel voor het beste Bemetel-A-examen als voor het beste Uitgebreid Beme- tel-examen, een woord van dank jegens alle, die hem de Maas Geesteranus-prijs hadden waardig ge keurd. Hij zei te zullen trachten de verwachtingen, die men ten aanzien van de prijswinnaars koestert, ook in de toekomst waar te maken. Otto bedankte eveneens mevrouw Maas Geesteranus voor de uitreiking van de prijs en tevens chef en leraren van de Bedrijfs- school, die hem ervoor hadden opgeleid. De heer Valk besloot het officiële gedeelte van dit geanimeerde samenzijn. Namens school en leraren wenste hij zijn oud-leerling geluk met „die fantas tische prijs". Hij wees er nog op, dat ook Otto's col lega's, die drie jaar samen met hem op school waren geweest, vandaag hier aanwezig waren; „zonder ook maar enige jalouzie, want ze hebben altijd zélf gezegd: „als er iemand van ons in de prijzen valt, is dat Otto." Het laatste (aan duidelijkheid niets te wensen over latende woord u>as gericht tot de huidige leerlingen van de Bedrijfsschool en kwam - natuurlijk! - uit de Mevrouw Maas Geesteranus ontvangt van de heer Valk een herinnering. mond van de beer Valk: ..Als jullie de voetsporen van Otto van Lent drukken, dan hopen wij mevrouw Maas Geesteranus, die van plan is nog lange tijd de naar haar man vernoemde prijs persoonlijk uit te reiken, hier spoedig terug te zien!" Kn. De heer Wilton feliciteert Otto van Lent. 2

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 4