Cursus Engelse taal. Voor de cursussen Engels voor gevorderden en beginners bestaat nog steeds grote animo. Stichting Contactcentrum Bedrijfsleven-Onderwijs Van 20 t/m 23 april werd in het kader van de beroepenvoorlichting een paasvakantiecursus georganiseerd ten behoeve van 10 leerlingen uit de hoogste klassen van middelbare scholen. Diverse bedrijfsfunctionarissen hebben aan deze cursus medegewerkt. Introductie-centrum Heel wat buitenlandse werknemers hebben in het afgelopen jaar aan de cursussen in het Introductie-centrum deelgenomen. Het begon reeds in januari met 20 Turkse arbeidskrachten, een aantal, dat zou oplopen tot 148. Ook vele Spaanse werknemers hebben hun opleiding in dit centrum ontvangen. In totaal waren dat er dit jaar ruim 100. Aan het eind van het jaar arriveerde de eerste groep Portugezen (12 man). Ook voor nieuw aangenomen Nederlandse werknemers heeft het Introductie centrum zijn diensten bewezen. De heer Woltjer in gesprek met oud-baas v. d. Spek Jubilea De jaarlijkse uitreiking van de vererende getuigschriften van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel aan 178 werknemers, die in 1964 een jubileum hadden gevierd, vond op 6 februari in de Rivièrahal te Rotterdam plaats. In het afgelopen jaar hebben in totaal 102 leden van het personeel een jubileum gevierd. Onderverdeeld naar het aantal dienstjaren is het beeld als volgt: *>0 dienstjaren 2 mannelijke werknemers 40 dienstjaren 19 mannelijke werknemers 21 dienstjaren 76 mannelijke werknemers 17

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 19