20 dienstjaren 1 vrouwelijke werknemer 15 dienstjaren 1 vrouwelijke werknemer 10 dienstjaren 3 vrouwelijke werknemers Van de jubilarissen werden er 19 onderscheiden met een ere-medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, t.w.: in goud 2 veertigjarige jubilarissen in zilver 8 vijftig-^) en veertigjarige(7) jubilarissen in brons 9 veertigjarige jubilarissen. Extra uitkering Van de vergunning van het College van Rijksbemiddelaars om 2% van het normale jaarloon extra uit te keren aan alle werknemers, werd gebruik gemaakt. De eerste uitkering van 1 vond plaats op 8 juli voor de handarbeiders en op 15 juli voor de beambten. De tweede 1% uitkering werd gedaan op 2 december. Culturele dagen Van 7 tot en met 10 april werden in de Jeugdherberg 't Heemet te Vaals in Zuid-Limburg de culturele dagen voor een aantal jeugdige werknemers gehouden. Het uitgebreide programma omvatte o.a. enkele excursies en een dagtocht naar het Ahrdal in Duitsland. Het zijn vier goede en prettige dagen voor de 38 deelnemers en 3 leiders geworden. Ideeënbus De ideeënbus-gedachte heeft in 1965 in het bedrijf steeds meer veld gewonnen. De commissie vergadert regelmatig en de samenwerking met de verschillende afdelingen is goed. In totaal kwamen er in 1965 62 ideeën binnen. Afgehandeld werden 38 ideeën, waarvan er 11 in 1964 waren ingediend. Van deze 38 ideeën werden er 14 beloond met een premie, 13 met een aanmoedigingspremie, terwijl er 11 niet voor een premie in aanmerking De heer Meeuw/sse feliciteert een jubilaris. 18

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 20