een minderheidsbelang in: n.v. Koninklijke Nederlandse Vliegtuigenfabriek Fokker, Amsterdam; n.v. Curagaose Dok Maatschappij, Willemstad (Curasao); Lisnave, Estaleiros Navais de Lisboa S.A.R.L., Lissabon (Portugal); n.v. Neratoom, 's-Gravenhage; n.v. Scheepsbouwbelangen, 's-Gravenhage; n.v. Nederlandsche Vereenigde Scheepsbouwbureaux, 's-Gravenhage; Seffinga's Engineering Corporation 'SEC' n.v., Ede; diverse andere ondernemingen. De niet ter beurze genoteerde effecten zijn op voorzichtige wijze gewaardeerd. vlottende middelen De magazijnvoorraad is gewaardeerd tegen de vervangingswaarde, waarbij een voorziening voor prijsdaling en waardevermindering in aanmerking is genomen. De werken voor rekening van derden zijn gewaardeerd op de daaraan bestede bedragen voor materialen en arbeidslonen, vermeerderd met de gebruikelijke opslagen voor dekking der indirecte kosten, doch na aftrek van de nood zakelijk geachte reserveringen. De te innen wissels zijn opgenomen voor hun contante waarde. De vorderingen zijn opgenomen tegen de werkelijk te vorderen bedragen. Vorderingen in vreemde valuta's zijn omgerekend tegen de laatst bekende koersen in 1965. Eventuele risico's zijn gedekt door de desbetreffende voorzieningen. De ter beurze genoteerde effecten zijn gewaardeerd tegen de laatst bekende koersen in 1965. Tot een bedrag van 914 468 zijn effecten in onderpand gegeven ten behoeve van verschillende instellingen. De post Kas en banken betreft de bij binnen- en buitenlandse instellingen beschikbare middelen en is opgenomen voor het nominale bedrag. Vreemde valuta's zijn tegen de in 1965 laatst bekende koersen opgenomen. aandelenkapitaal Prioriteitsaandelen Gewone aandelen Niet geplaatst 15 000 99 985 000 65 164 600 34 820 400 34 835 400

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 33