Mededeling voor onze oud-werknemers Officiële mededeling De nieuwe sluizen, waar rechts nog de deuren van WF door Wilfijn moeten worden gemonteerd. ren stroomopwaarts zijn niet door W.F. gebouwd en evenmin bevestigd door Wilfijn. Wel monteert Wilfijn voor Rijkswaterstaat nog de bewegingsmechanismen van de stuw bij Ame- rongen en van de nieuwe sluizen in het Volkerak. MvV 21 Juni a.s. zal voor ons bedrijf een grote dag worden. Aan de vele hoogtij-dagen, welke in het verleden plaatsvonden, zal er dan weer één worden toegevoegd: de indienststelling van bet nieuwe gegraven reparatie- dok 8. Op de zaterdag en zondag, voorafgaande aan de officiële openingsdag, zal gelegenheid worden ge geven om deze belangrijke aanwinst te aanschouwen. Daar wij uit ervaring weten, dat de oud-werkne mers nog volledig medeleven met het wel en wee van de werf, nodigen wij dan ook gaarne al de genen, die in staat zijn naar Schiedam te komen, uit. Vanaf de Koemarkt te Schiedam zullen speciale bussen voor vervoer naar de werf zorgen. Na het bezoek, dat ruim een uur in beslag zal nemen, kan men weer per bus naar de Koemarkt terugrijden. Het is niet mogelijk gebleken om het vervoer op zaterdag 18 en zondag 19 juni verder uit te breiden, zodat jammer genoeg uitsluitend zij, die nog goed ter been zijn, aan deze bezoekdag kunnen deelnemen. Toegangskaarten, max. 2 personen, waarop uur en dag (18 of 19 juni) staat aangegeven, kunnen worden aangevraagd bij de afdeling Personeels administratie, waarna voor toezending zal worden gezorgd. De werknemers, die voor de aanvang van de vakantie hun loon over de aaneengesloten vakantiedagen wen sen te ontvangen, moeten daarvoor 8 dagen tevoren een aanvraag bij de afdeling Personeelsadministratie indienen. Zij ontvangen dan bij de loonbetaling van de donderdag voorafgaande aan hun vakantie, hun loon over de daaraan voorafgaande week en een be drag, gelijk aan ongeveer 2 weken netto loon, zodat bij de loonbetaling uitbetaald wordt een bedrag gelijk aan 3 weken loon. Zijdie niet tijdig te kennen geven van deze regeling gebruik te willen maken, ontvangen slechts een be- drag gelijk aan 1 weekloon. 38

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 40