250 dagen op een botsing met kruisend verkeer; het brengt voetgangers op z'n minst in verwarring Door-rood-licht-rijden: een sportieve rijder geeft anderen de tijd om op te rijden of om over te steken. Een goede rijder trekt ook niet op vóórdat het verkeerslicht op groen is gesprongen. Maar dan is hij of zij ook niet traag met wegrijden, want bij groen moét u doorrijden. Het verkeers licht is er voor uw en ieders veiligheid. Groen ga Geel stop Rood sta Een van de nu nog draaiende competities werd op 21 april op eervolle wijze afgesloten. De competitie tussen de mallenmakers en de aftekenaars in de scheepsbouw, n.b. Met 2 maal een ongeval met ar- beidsonderbreking wist de groep mallenmakers, o.l.v. baas J. v. d. Poel, beslag op de wisselbeker te leggen en hiermede tevens definitief in het bezit van deze groep te brengen. De groep aftekenaars echter volg de de winnaars op de voet met 3 ongevallen met arbeidsonderbreking. In feestelijke stemming bijeen in het clubgebouw werd dit gebeuren gevierd onder het genot van een kop koffie. Ir B. Wilton wees in zijn toespraak op het belang dit alles samen te doen. Door het gezamenlijk na streven van een bepaald doel, het veilig werken, ont staat de goede sfeer die wij bij ons werk zo hard nodig hebben. Na de overhandiging van de beker door ir B. Wilton aan de baas van de afdeling, de heer J. v. d. Poel, bleef men nog enige tijd gezellig bijeen, waarna door de heer M. C. Oranje de bijeenkomst werd ge- sloten. A. P. Zoals u weet worden de veiligheidscompetities, die op het ogenblik nog voor een klein aantal afdelingen op het bedrijf worden gehouden, be ëindigd. Het is namelijk zo, dat indien bepaalde acties te lang gaan duren, de aandacht daarvoor af neemt. In afwachting van het beëindigen van alle nu nog lopende competities, bezinnen wij ons op iets anders. 51

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 53