Dankbetuigingen tje of neefje gehoorzamen en de laatsten hebben op hun beurt wel een grote zus of tante die geres pecteerd moet worden. Deze rang orde is typerend voor apen. De komst van nieuwe ape-babies is dus eigenlijk een wel prettige gebeurtenis waardoor de jongste een stapje „hoger op de ladder kan komen". De sterke vader-aap is de onbe twiste leider van de troep die vaak op hardhandige wijze zijn gezag laat gelden. Allen beven voor hem maar 't heeft ook een goede kant. In geval van nood waagt de ape- man zijn leven voor zijn vrouwen en kinderen. Maar gelukkig is ei niet zo heel veel reden tot ongerust heid. Het oerwoud biedt voldoende bescherming en de reddende bomen zijn er ook nog altijd. Zoals we kunnen zien is de be haring niet sterk. Dat hoeft ook niet in de tropen. Apen spelen graag en veel. Ook oude apen doen er nog aan mee. Oerwoudreizigers hebben dansende apen aangetroffen waarbij zelfs van een zekere regelmaat in de dans sprake was. Maar al lijkt dat nog zo doordacht, apen zijn en blijven dieren, hoe dicht ze door hun ge dragingen ook bij de mens staan. Als de chimpansees opgewonden zijn, en dat zijn ze nogal gauw, krijsen ze schel. Soms maken ze ritmische tam-tam geluiden op de grond, of door kloppen op een boomstam. Ook trommelen op de eigen borstkas schijnt plezierig te zijn. Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, zomede voor alle steun, die ik van de directie en het personeel van Wilton-Fijenoord heb ontvangen bij het overlijden van mijn man betuig ik mijn hartelijke dank. WED. I. FONCKE-DE JONG Hiermede betuig ik mede namens mijn vrouw en kinderen mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de cadeaus en prachtige bloemen, die ik heb ontvangen bij mijn 25-jarig jubileum. E.BAAS Mede namens mijn vrouw en zoon be tuig ik mijn hartelijke dank voor de belangstelling en stoffelijke blijken van waardering, die ik ontving bij mijn 25-jarig jublieum. P. VAN BREUKELEN Aan directie, chefs, bazen en collega's betuig ik mede namens mijn vrouw en kinderen mijn hartelijke dank voor het cadeau onder couvert en de mooie bloemen, die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum heb ontvangen. K. BUITENDIJK Ook namens mijn vrouw en kinderen betuig ik aan directie, chefs en colle ga's mijn hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling en de mooie cadeaus, die ik heb ontvangen bij mijn 25-jarig jubileum. A. J. BUITENHUIS Ondergetekende betuigt mede namens zijn vrouw zijn oprechte dank aan de directie voor de cadeaus en bloemen en aan alle, die belangstelling toonden bij mijn 25-jarig jubileum. K. L. HOEK Hiermede betuig ik mede namens mijn vrouw en kinderen mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en het Jubileumfonds voor de bloemen en de cadeaus onder couvert, die ik bij mijn 25-jarig jubileum heb ontvangen. H. A. JANSEN Ondergetekende betuigt ook namens vrouw en kinderen zijn dank aan di rectie, bazen en alle, die belangstelling hebben getoond bij zijn 25-jarig jubi leum, waarbij vooral de bloemen in goe de smaak zijn gevallen. B. H. LANGEVELD Mede namens mijn vrouw betuig ik hierbij mijn dank aan directie, bazen en collega's voor de prachtige cadeaus en bloemen, die ik heb ontvangen bij mijn 25-jarig jubileum. J. NOBEL Hiermede betuig ik mede namens mijn vrouw mijn hartelijke dank aan directie, bedrijfsleiders, bazen en collega's, het bestuur van de Bazenvereniging en alle vrienden en kennissen voor de fraaie bloemen en geschenken onder couvert, die ik heb ontvangen bij het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Door deze blijken van belangstelling is deze dag voor ons onvergetelijk ge worden. M. P. OUWENS Ondergetekende betuigt mede namens vrouw en kinderen zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de blijken van belangstelling, de prachtige bloemen en de cadeaus onder couvert, die hij heeft ontvangen bij zijn 25-jarig jubileum. J. A. PF.SKENS Hiermede betuig ik mede namens mijn vrouw en kinderen mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling, de prachtige bloemen en de cadeaus, die ik heb ont vangen bij mijn 25-jarig jubileum. J. SCHOUTEN Mede namens mijn vrouw en kinderen zeg ik dank aan directie, chef, baas, voorlieden en collega's voor het cadeau onder couvert en andere cadeaus, die ik mocht ontvangen ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. J. C. SIEREVELD 58

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 60