onveiLiG+4€ip Onveiligheid melden Scheepsbeschieters timmeren 250 dagen bijeen Denk naast uw auto- en verzekeringspapieren (en de NL-plaat) ook aan het meenemen van een ge varendriehoek (verplicht in Italië), een sleepkabel om hulp te kunnen bieden aan andere automobilis ten en een pechpakket. Uw garage helpt u bij het samenstellen van zo'n pakket, zodat u de vitale onderdelen van uw wagen bij u hebt. Wie goed voorbereid op vakantie gaat komt veilig thuis Het wil nog wel eens voorkomen, dat gevaarlijke situaties blijven bestaan, doordat deze niet te be- voegder plaatse worden gemeld. Uw baas is de aangewezen persoon om deze mel dingen in ontvangst te nemen. Altijd is hij in staat iets te doen. 1. De situatie laten verbeteren. 2. Indien dit buiten zijn bevoegdheid valt, melden aan zijn chef. Bedenk: Veiligheid op het bedrijf is veiligheid voor het gezin! A.P. Op woensdag 1 juni werd in de cantine kop haven de veiligheidscompetitie van de afd. Scheepsbe schieters - Houtscheepmakers, afgesloten. Winnaars: Afd. Scheepsbeschieters. De resultaten zijn verheugend, want beide groe pen, Scheepsbeschieters en Houtscheepmakers brachten hun ongevallenpercentage beduidend om- laag. Proficiat mannen! A.P. Nadat de beker, door de heer Ir B. Wilton was uitgereikt aan de competitieleider, de heer W. tan Leeuwen (links), baas machinale bewerking, ontving 'teder der aanwezigen een herinnering in de vorm van een reiswekkertje. De heer de Lange, lid van de Ondernemingsraad, wees de groep op het nut tan veilig werken en feliciteerde de afd. Scheepsbeschieters met het bereikte resultaat. 46

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 48