VERENIGING Personalia Hiermede betuig ik mede namens mijn vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's en de „Drukpen" voor de bloemen en cadeaus onder couvert, die ik bij mijn 25-jarig jubileum heb ontvangen. P. M. DE VOOGD Ondergetekende betuigt mede namens zijn vrouw zijn hartelijke dank aan de directie, chefs en bazen en collega's voor het cadeau onder couvert, de bloe men alsmede voor de belangstelling, die hij heeft ontvangen bij zijn 25- jarig jubileum. N. VOOGT Voor de onvergetelijke dag die wij mochten beleven bij mijn 25-jarig ju bileum, spreek ik mijn dank uit aan allen, die hiertoe zo hartelijk hebben bijgedragen. A. WASSERMAN Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn hartelijke dank aan direc tie, chefs, bazen en collega's voor de grote belangstelling ondervonden bij mijn 25-jarig jubileum. Ook mijn dank voor de cadeaus en de bloemstukken. Het was voor ons een onvergetelijke dag. T. WIELAART HARMONIE Op zaterdag 18 juni heeft ons tamboercorps deel genomen aan een drumbandconcours te Numans- dorp. Helaas lieten de weergoden ons op deze dag in de steek doch niettegenstaande de slechte weers omstandigheden konden we na afloop toch meer dan tevreden zijn. In voorgaande jaren kwamen onze tamboers uit in de eerste afdeling. Hierin wer den diverse eerste prijzen behaald, zodat men het thans wat hogerop ging proberen. Aldus werd te Numansdorp deelgenomen in de afdeling Uitmuntendheid met als resultaat een eerste prijs. Tevens kon de prijzenkast worden aangevuld, daar een fraaie beker werd gewonnen. Al met al een compliment waard aan instructeur en leden van ons tamboercorps dat de laatste jaren duidelijk op de goede weg is. Oproep voor nieuwe leden. Uit bovenstaand stukje blijkt dat ons tamboercorps in goede welstand verkeert. We hebben een goede bezettingsgraad weten te bereiken wat het aantal leden tamboers betreft. Onze wens is nu het corps uit te breiden met een aantal hoornblazers. Wij roepen daarom belang stellenden op zich hiervoor aan te melden. Zowel geoefenden als ongeoefenden zijn welkom. Voorts is er in ons orkest dringend behoefte aan een hoboïst en enkele vaandeldragers. In ons jeugdorkest is nog plaats voor enkele jonge ren die belangstelling hebben om een koperinstru ment te leren bespelen. Aanmeldingen kunnen worden gericht aan het secretariaat p/a A. J. Simpelaar, Nassaulaan 27 te Vlaardingen. Liefhebbers, wij rekenen op u. Het Bestuur. MANNENKOOR Om tot een voldoende aantal leden te komen voor het instuderen van een groot werk is een propa- gandacommissie gevormd, die wil trachten dit doel te bereiken. Het eerste werk van deze commissie was het bezoe ken van oud-leden van wie enkelen de toezegging deden na de vakantie weer als lid van ons mannen koor toe te treden. Dat aantal is echter niet voldoende. Daarom doet de commissie een beroep op de mannen, die van zang houden en deze onder bekwame leiding in een gezellige sfeer willen beoefenen. Het WF-mannenkoor repeteert iedere donderdag van 20.00 tot 22.00 uur in het Gebouw voor Christelijk Sociale Belangen, Lange Haven 73 te Schiedam. De eerste repetitie na de vakantie is donderdag 25 augustus 1966. De propagandacommissie. In verband met het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: S. Verbruggen J. W. Langhorst C. Sloot P. Hagenaars A. M. Steijger J. Hofman K. Botter S. Poort L. Nijs C. A. Spruit L. F. Schenau L. v. Dijk W. C. Boogaard C. J. Vuyk C. A. Verhey J. Ras G. Don C. Donkersloot C. de Graaf koperslager/fitter 3-6-'66 verver 8-6-66 klinker 10-6-'66 plaatwerker 17-6-'66 kraanrijder 17-6-66 boorder 2 4-6-'66 bikker 8-7-66 tuinman 8-7-66 ger. reparateur 15-7-'66 stoker 22-7-66 el. monteur 29-7-'66 stellingmaker/bikker 29-7-66 ger. uitgever 29-7-66 onderbs. electr. werkpl. 31-7-'66 modelmaker 5-8-'66 kraanrijder 5-8-'66 onderbaas magazijndienst 31-8-'66 constructeur-groepsleider tek. sbw 31-8-'66 baas plaatwerkerij 31-8-'66 36

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 38