Jubilea Ir. J. E. Woltjer heet de 21 jubilarissen van de maand met hun echtgenoten van harte welkom. Wanneer men, aldus de heer Woltjer, de avond te voren de conduites met foto bekijkt, dan gaan hele levens aan je voorbij. Dan ontdekt men ook soms pas welke naam bij welke foto hoort, terwijl men de jubi laris toch goed kent. Vaak is het ook zo, dat men de in het bedrijf gegeven bijnaam kent en pas bij een jubileum de ware naam leert kennen. Maar dit is slechts hetgeen men vóór de jubilea over denkt, want het is toch wel belangrijk om bij een diensttijd van 15, 25 en 40 jaar eens even stil te staan. De jubilarissen hebben immers gedurende een groot deel van hun leven meegeholpen aan de op- en uit bouw van het bedrijf. Dat bedrijf vroeg vaak meer dan de werktijd alleen, want er moest wel eens wor den doorgewerkt wanneer een schip lag te wachten. Daarom verheugt het de heer Woltjer, dat de echtge noten vandaag aanwezig zijn, omdat zij dikwijls op hun man moesten wachten, hetgeen het avondeten minder goed deed. Spreker vindt het leuk, dat zij hem nooit een boze brief hebben geschreven. Voor hun De heer Lalooy ontvangt zijn Vererend Getuigschrift. De heer en mevrouw Molendijk. Mevrouw Ommering-Korpel krijgt haar broche. medewerking zegt de heer Woltjer de dames hartelijk dank. Vervolgens spreekt de heer Woltjer de jubilarissen toe, waarbij deze maand weer een vrouwelijke be ambte is, die 15 jaar in onze dienst is op de afdeling Reparatie. Er zijn twee jubilarissen met 40 dienstjaren, t.w. de heer J. van Meeuwen en de heer G. Molendijk. Tenslotte deelt de heer Woltjer mede, dat hij van de burgemeester van Schiedam het verzoek heeft ontvan gen de heer Molendijk mee te delen, dat het H.M. de Koningin heeft behaagd hem toe te kennen de bron zen medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nas sau. Spreker wenst de heer Molendijk met deze on derscheiding van harte geluk, waarbij hij opmerkt, dat hij deze niet alleen heeft gekregen voor zijn werk in ons bedrijf, maar voor een groot deel ook voor het geen hij deed voor de gemeenschap. Namens de direc tie overhandigt de heer Woltjer hem de draagme- daille. Y. D. 10

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 12