Hulpverlening aardbeving Turkije Türkiyedeki zelzeleye Yardim Inmiddels werd van de Nederlands-Turksche Vereeniging (Holanda-Türk Cemiyeti) een brief ontvangen van de volgende inhoud: Naar aanleiding van een oproep om financiële steun ten behoeve van de slachtoffers van de aardbeving in Turkije, welke uitging van de Nederlandsch-Turksche Vereniging te 's-Gra- venhage, werd een collecte gehouden onder onze Turkse werknemers, die een bedrag heeft opgebracht van 676,29. Getroffen door de omvang van de ramp en met de wens zoveel mogelijk bij te dragen tot leni ging van de nood in de geteisterde gebieden, hebben de directies van Wilton-Fijenoord N.V. en Bronswerk-Fijenoord N.V. in aansluiting hierop besloten tot een bijdrage uit de bedrijfs middelen ter grootte van het viervoud van voormeld bedrag. Het aldus ontstane totaal ad 3.381,45 werd overgemaakt aan voormelde vereniging. Hollanda Tiirk dostluk cemiyetinin yardimlas- ma ekibi vasttasiyla, Türkiyedeki felaketzade- lere istenilen yardimla alakali olarak, isletme- mizde calismakta olan Türk isqileri tarafindan toplanan miktar 676,29 Hollanda goldeni ol- mutur. Bu miktari mümküm oldugu kadar Wilton- Fijenoord N.V. ve Fijenoord-Bronswerk N.V. direktörleri, 3381,45 hollanda goldenine yiik- seltmislerdirki Türkiyede hulunan feleketzade- lere ujak bir dayanak noktasi oabilmesi kastiyla Yukaridaki ismi gecen cemiyete bu miktar ödenmistir. Hiermede bevestigen wij de ontvangst van Uw bijdrage voor de aktie „Nederland helpt Turkije". Hf. 3.381,45 Mede dank zij Uw gift zullen wij in staat zijn in het rampgebied mede te werken aan het herstel. Wij hopen aan het eind van dit jaar een ver slag te publiceren over de wijze waarop de ontvangen bijdragen werden besteed. Mede namens het 'Comité Nederland Helpt Turkije' heel hartelijk dank. Nederland helpt Turkije' hareketi icin gönder- diginiz yardimi aldik. Hf. 3.381,45 Bu yardim hareketini istirakiniz sayesinde, felaket bölgesinin yeni bastan insasi miimkiin olabilecektir. Gönderilin yardimlarin ne sekilde kullanilaca- gint bu sene sonuna dogru bilgilerinize erz edecegimizi ümit ediyoruz. Holanda-Türkiye Yardim Komisyonu adina can dan tesekkiirler. 21

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 23