VERENIGING Sportuitwisseling WF-NDSM - 1 Op zaterdag 20 augustus j.l. heeft ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan van de Personeelsvereniging Wilton-Fijenoord een sportuitwisseling met de Perso neelsvereniging van de Nederlandse Dok en Scheeps bouw Maatschappij te Amsterdam plaats gehad. Hieraan werd door zes afdelingen, t.w. Biljart Hengelen Klaverjas Schaken Tennis Voetbal deelgenomen, terwijl ook de afdelingen Fotografie en Harmonie hun medewerking hebben verleend. Een aantal leden van de afdeling Fotografie heeft van de diverse evenementen foto's gemaakt, die des avonds Prijsuitreiking door de voorzitter van de Vereniging IV.F. op de feestavond reeds ter inzage lagen en waarvan wij er hierbij enige afdrukken. De Harmonie blies er 's morgens bij aankomst van de gasten al lustig op los en uit de belangstelling van de zijde der gasten en onze leden bleek wel de grote waardering, die men voor deze muzikale ontvangst had. Naast de leden van het Hoofdbestuur der vereniging was ter begroeting van de gasten het lid der directie, de heer C. H. Meeuwisse, aanwezig. Het was stralend weer en voor de buitensporten ideaal om tot grote prestaties te komen. De hengelaars, die aan één der Maaslandse vlieten hun geluk beproefden, kunnen hiervan meepraten. In totaal werd er 1278 centimeter vis gevangen, waar van de W.F.'ers 984 centimeter voor zich konden op eisen en dus de overwinning boekten. We zijn er een half uurtje getuige van geweest, dat ook vissen een Sport is. De een doet het beter dan de ander, hoewel de dobber in hetzelfde water ligt. Als je dan de rij hengelaars langs loopt en hier en daar een praatje maakt, dan hoor je van degenen, die toevallig niets of niet veel vangen, steevast de uitlating "Er zit niet veel leven in, maar verleden week heb ik zitten vissen in en men noemt dan een of ander viswater en daar had ik in een minimum van tijd mijn net vol". Dat visserslatijn blijft toch wel prettig om aan te horen; het houdt de moed er zo in. Vang ze, henge laars; de beste stuurlui staan nog altijd aan de wal en moeten met een houten vis genoegen nemen. De tennissers(sters) waren al om 10.00 uur begon nen om het programma af te werken. De dames en heren in hun onberispelijk witte kleding sloegen de ballen, niettegenstaande de felle zon, met élan in of over het net en het resultaat was voor de W.F.'ers verbluffend. Een dikke overwinning werd hun deel en dat was dus een goede revanche voor de nederlaag van de wedstrijd, die verleden jaar in Amsterdam werd gespeeld. Proficiat. De nieuwe accommodatie werpt haar vruchten wel af. De derde buitensport was voetbal. Twee elftallen van de N.D.S.M. en twee van W.F. bonden de strijd aan op het terrein van de Schiedamse Boys op "Harga". Ze hadden nog heel wat goed te maken, onze voet ballers, en ook al hebben ze ditmaal weer de eer aan de N.D.S.M.-elftallen moeten laten, zeker het eer ste elftal heeft bijzonder zijn best gedaan om de over winning te behalen. Dat het tenslotte 31 voor de N.D.S.M. werd, doet aan het goede spel van de on zen niets af. Het tweede elftal kreeg een fikse neder laag te incasseren (82) en zal goed moeten oefenen om bij een volgende uitwisseling tot een beter resul taat te komen. Het belangrijkste is echter de sportivi teit, die in beide wedstrijden tot uiting kwam. In de warme kantine van het Hoofdkantoor hebben 26

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 28