De dames maakten des middags een bustocht. de schakers en de klaverjassers hun beste beentje voorgezet. De schakers van W.F. waren op revanche belust en dat is hun gelukt. Met 82 werden de N.D.S.M.-schakers verslagen. De klaverjassers n.b. de enigen, die in de vorige uitwisseling hebben gewon nen hebben het er deze keer bij laten zitten. Met een voordelig verschil van 2440 punten gingen de Amsterdammers naar huis. En dan te weten, dat de Amsterdammers nog tégen hadden, dat zij hun eigen systeem niet konden spelen. Fantastisch, Amsterdam! Tenslotte de biljarters. De strijd ging hier practisch gelijk op, maar ook één carambole verschil betekent voor de één de overwinning en voor de ander de ne derlaag. Het viel niet mee in het warme clublokaal, maar dat gold voor beide partijen. De uitslag 1612 in het voordeel van de N.D.S.M. betekent 8 gewon nen partijen voor de N.D.S.M. en 6 voor W.F. Beide verenigingen hadden dus 3 wedstrijden gewon nen, hetgeen een gelijkspel (33) betekent. Met de ze uitslag kunnen beide partijen tevreden zijn. Het blijkt, dat er in de krachtsverhoudingen niet veel verschil zat dit jaar. Om 18.00 uur verzamelden de gasten uit Amster dam in de loop van de middag had zich daarbij ook gevoegd de heer Mr. F. H. Oldewelt, directeur van de N.D.S.M. met zijn echtgenote zich met hun W.F.-tegenstanders en leden van afdelingsbesturen in het Dakpaviljoen van het Groothandelsgebouw te Rotterdam. Onder het genot van een apéritiefje vond hier de prijsuitreiking plaats, waarna een ieder kon genieten van het koud buffet en een dansje onder lei ding van het uitstekende dansorkest de "Music Ma kers" van Tony van Beek. Namens de Personeelsvereniging N.D.S.M. werd door de voorzitter een model van een prijzenkast aan geboden en hij voegde daaraan toe, dat de grote voor het clubgebouw bestemde kast binnenkort zal volgen. Terugziende op deze sportuitwisseling mogen we con stateren, dat het een uitstekend geslaagde dag is ge worden. Er is op prettige wijze "gesport" en de con tacten zijn verstevigd. Gaarne zeggen wij op deze plaats dank aan de direc tie voor de grote medewerking en de heer Meeuwisse nog eens in het bijzonder voor zijn aanwezigheid en belangstelling bij de diverse evenementen. C. K. De „gereserveerde" schaker.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 30