Uit de Ondernemingsraad Vakantie 1967 Op woensdag, 21 september 1966 kwam de Ondernemingsraad in vergadering bijeen. De volgende punten kwamen aan de orde: Beantwoording vragen vorige vergadering. 1. Sectiegrens R.E.T. Over de gestelde vraag inzake de sectiegrens van de R.E.T. aan de Vlaardingerdijk deelde de voor zitter mede, dat deze zaak nog bij de R.E.T. in be handeling is. 2. Toegangen werf. Ten aanzien van de over dit onderwerp gestelde vragen, deelde de voorzitter mede dat de thans be staande toestand gehandhaafd blijft. 3. Stalling motoren en scooters. De stalling van motoren en scooters is bij de hoofd ingang. In de fietsenstalling bij het clubgebouw is daarvoor geen ruimte beschikbaar. 4. Verkoop koffie. Binnenkort komt permanent een Bedrijfsleider van de Volksbond in ons bedrijf. Men zal dan trachten bepaalde problemen rond de koffieverstrekking tot een oplossing te brengen. 5. Opstapwagens. Over de vraag omtrent het werfvervoer en wel in het bijzonder naar dok 8 werd medegedeeld, dat men nu met één wagen meer rijdt en met een hogere frequentie. 6. Parkeerterrein. De markeerstenen zijn van het terrein verwijderd. Aangenomen wordt dat bij normale regenval geen wateroverlast zal ontstaan. 7. Verwarming „De Hut". Deze kwestie is nog in behandeling. 8. Volkstuinen. Het ligt niet in de bedoeling op het braakliggende terrein bij de hoofdingang volkstuinen uit te geven. 9- Gritstralen. De hinder welke men ondervindt van het gritstralen heeft aller aandacht. Er wordt naar een oplossing gezocht. 10. Huisvesting. De heer G. J. Klüte van de afdeling Maatschappe lijke Zorg gaf aan de raad een zeer uitgebreide uiteenzetting over de problemen rond de huis vesting. 11Reparatie-overwerkvergunning. De O.R. ging accoord met het verlengen van de reparatie-overwerkvergunning voor het 4e kwar taal 1966. Gewijzigd verkiezingssysteem O.R. Door de heer Kollewijn van de Personeelsdienst werd aan de raad een uiteenzetting gegeven over de te wijzigen artikelen van het O.R.-reglement inzake de verkiezing van de leden. Met algemene stemmen ging de raad met deze nieuwe verkiezingsprocedure accoord. Voorhanden zijnde werkzaamheden. De voorzitter gaf een inzicht omtrent de voor- en onderhanden zijnde werkobjecten in ons bedrijf. Rondvraag. Bij de rondvraag werden vele vragen gesteld o.a. over de komende arbeidstijdverkorting, een pon ton voor sleepboten, het rapport „Keyzer", Heide- bad, aansprakelijkheid bij schade, kranen en kade aan de Maaskant, vertegenwoordiging bij begrafe nissen, regenpakken, beloning beveiligingsbeamb ten en kleedlokaal helling 6. De voorzitter zegde toe een en ander te laten on derzoeken en er later op terug te komen. De secretaris van de O.R. Zoals de laatste jaren gebruikelijk, vindt u in ons W.F.-Nieuws van oktober het formulier voor Heidebad. Alle personeelsleden en gepensionneerden kunnen het formulier ingevuld inleveren bij de personeels administratie, waardoor zij een kans maken een huisje te krijgen in ons vakantie-centrum. Ja, een kans, want alle aanvragers kunnen wij onmogelijk een huisje geven. Vooral voor de vakantie-maanden moeten wij velen teleurstellen. Als u geen school gaande kinderen heeft, vraagt u dan een huisje in mei, juni of na 15 augustus. In mei heeft u zelfs nog het voordeel van de voorseizoen-prijzen. Wilt u liever in pension gaan, dan kunt u het formu lier ook gebruiken, maar dan moet u er op vermel den met hoeveel personen u wilt gaan en hoeveel kamers u wilt hebben. Voor een plaats op het kampeerterrein moet u schrij ven naar: Vakantie-centrum „Heidebad" te Epe (Gld). Men kan met zijn eigen tent gaan of er een tent huren. De formulieren moeten vóór 15 november a.s. in geleverd worden. Daarna wordt zo spoedig moge- lijk geloot en iedere aanvrager krijgt daarvan be richt. Wilt u vermelden voor hoeveel personen u een huisje wilt hebben? Wij hebben huisjes voor 4, 6, 8, 10 en 14 personen. Indien u nog iets meer wilt weten over Heidebad kunt u alle inlichtingen, ook over de voor het nieuwe seizoen vastgestelde prijzen, krijgen bij de Loonadministratie. Afd. Personeels-administratie. 11

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 13