WILTON-F IJ ENOORD NIEUWS Orgaan van en voor het personeel van Wilton-Fijenoord Schiedam INHOUD: 1 Diploma's Bedrijfsschool 4 Jubilea 5 Nieuwbouw opdracht 6 Jubilarissen van de maand 8 Rectificatie 9 Operatie „Condo" in alle opzichten geslaagd 10 Huisdrukkerij vraagt drukker 11 Uit de Onder nemingsraad Vakantie 1967 12 Aantal veilige dagen in de Veiligheids competities op 10-10-'66 Brillen kunnen vervangen worden, ogen niet 13 Emotie rond de promotie 15 Plezier na het werk: De Putter 16 Nieuw compressorgebouw In memoriam 17 De Kinderboot, Merels in de tuin 18 Een poncho, werk van vaardige indiaanse handen 20 De telefoonnummers van Bronswerk-Fijenoord International en Aardgas Service N.V. Willy Wilton-Fonds 22 Vereniging WF, Afdeling Har monie, Met de Harmonie op pad, Afdeling Tennis 23 Personalia De nieuwe Pro Juventute kalender 24 Dankbetuigingen. Redactie-commissie: C. Keyzer, voorzitter. Leden: B. Blommers A. F. Wischman Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Kopij volgend nummer: De kopij voor het novembernummer dient vóór 10 november in het bezit van de redaktiecommissie te zijn. Foto van de maand: Het eerste van de twee KNSM-schepen, die verlengd worden met een sectie van 9-75 m., de „Diogenes is in het bouwdok opgenomen. Op de foto is duidelijk te zien hoe het vóór- en achterschip uit elkaar gehaald zijn om de nieuwe sectie er tussen te brengen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 2