Nieuwbouw opdracht Tussen de N.V. Industrieële Handelscombina tie Holland (I.H.C.) te Rotterdam en Wilton- Tijenoord is een overeenkomst gesloten tot sa menwerking bij de bouw van een rechthoekig zelf heffend booreiland, bestemd voor Machi- noimport in Rusland. Door onze onderneming zal hiervoor de mid denponton worden gebouwd, met inbegrip van de montage van de machine-installatie, pijp- systemen, e.d. De beide zijpontons met hefin- richting en poten zullen door Werf Gusto te Schiedam worden vervaardigd. Het accommodatie-dekhuis met helikopterdek, voor zover dit deel uitmaakt van de midden ponton, wordt eveneens door ons vervaardigd. Voornoemde ponton (ons bouwnr. 794) zal in het bouwdok worden gebouwd: oplevering hiervan zal in het voorjaar van 1967 moeten geschieden. peu" en spreker wijst daarbij nog eens op de jaren lange prettige samenwerking met de heer Visser, die vaak voor moeilijk en verantwoordelijk werk stond. De heer Meeuwisse wenst hem van harte de rust toe, die hij wel verdiend heeft. Er zijn nog twee 40-jarige jubilarissen en wel de heren M. F. Bagijn en A. Visser, beiden werkzaam in de Machinefabrieken. Na de 25-jarige jubilarissen te hebben toegespro ken, heeft de heer Meeuwisse nog een verzoek van de burgemeesters van Rotterdam en Vlaardingen, waaraan hij gaarne voldoet. (Voor deze gelegen heid is eveneens uitgenodigd de heer J. Molenaar, die enkele maanden geleden reeds heeft gejubi leerd). Hij deelt de heren mede, dat het H.M. de Koningin heeft behaagd hun toe te kennen de ereme daille in brons verbonden aan de Orde van Oranje- Nassau. Nadat de onderscheidingen zijn opgespeld, overhandigt de heer Meeuwisse de bij de onder scheiding behorende draagmedailles. Y. D. tjmv'Av De gedecoreerden Molenaar, M. F. Bagijn en A. Visser met hun echtgenoten.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 7