JUBILEA WILLY WILTON-FONDS Het is wonderlijk te ervaren, dat er na maanden van twintig, dertig of meer jubilarissen deze keer maar vier medewerkers jubileren met een diensttijd van 25 jaar. Het is vandaag de taak van ir. B. Wilton om hen toe te spreken en hij tracht zich in te denken wat er vandaag omgaat in de hoofden van de jubilarissen. Zij hebben een belangrijke tijd meegemaakt in het bedrijf. Een tijd van grote veranderingen en enorme ontwikkelingen. Dat bracht prettige dingen met zich mee, maar evengoed teleurstellingen. Dat heeft iedereen aan den lijve wel eens ondervonden. Er is misschien zelfs wel eens twijfel geweest bij de ju bilarissen of zij weg zouden gaan dan wel of zij zouden blijven. Zij hebben het laatste gekozen en daarom zijn zij hier vandaag. Terugkijkend op die 25 jaar is er wel heel erg veel veranderd, vindt de heer Wilton. Kijken we b.v. eens naar de kleding: tegenwoordig vormt „nylon" een groot bestanddeel van onze kleding. De meeste mensen hebben een televisietoestel, zodat men direct alles weet van wat er in de wereld gebeurt. Daar door hebben we waarschijnlijk ook zo'n haast, we moeten alles heel snel doen, anders lopen we achter. Dit zijn veranderingen, waarop een ieder op zijn eigen wijze zal terugkijken. In zo'n snel verande rende wereld zijn teleurstellingen onvermijdelijk, maar zij worden voor ons leven op den duur van veel waarde, zij verdiepen ons leven. In deze geest, aldus de heer Wilton, zou ik tegen u willen zeggen „ik ben blij, dat u er vandaag bent, want het is een feestdag. Het is feest in de zin van: we zijn er dan toch gekomen!". Daarom is het ook fijn, dat de dames vandaag aan wezig zijn, want zij zijn onze onmisbare steun op de achtergrond. Dan spreekt de heer Wilton allen nog eens persoon lijk toe, waarbij hij hier en daar een vrolijke herin nering ophaalt. Tenslotte blijkt zich ook onder de belangstellenden een jubilaris met 25 dienstjaren te bevinden en wel de heer W. Zipp, die niet aan de lovende woorden van de heer Wilton kan ontkomen. Spreker prijst „de liefde voor het werk" van de heer Zipp en hoopt, dat hij die nog vele jaren voor ons bedrijf zal mogen behouden. Y. D. Ontvangsten: 69,45 Rotterdam 1346,80 Schiedam 5,70 Fijenoord 1421,95 totaal (opbrengst verkoop klein materiaal) 5

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 7