AAN ALLEN DIE BELANGSTELLEN IN DE INHOUD VAN ONS ORGAAN Dat voorlichting een moeilijke zaak is, daarover - dachten we - zal geen verschil van mening bestaan; Dat een goede voorlichting noodzakelijk is, ook daarover zullen we het wel eens zijn; Dat een onjuiste of slechte voorlichting tot misverstanden kan leiden, is alom bekend. VAN DE REDACTIE Wat beoogt de redactie? zult u wellicht denken na het lezen van bovenstaande re gels. Het is maar een aanloopje om te ko men tot het onderwerp, waarom het ons gaat en dat is de voorlichting van het per soneel over allerlei bedrijfsgebeurtenissen, invoering of wijziging van sociale wetten enz. in ons Personeelsorgaan. Uiteraard is steeds getracht u zoveel mo gelijk verscheidenheid van zaken, de On derneming betreffende, te brengen, maar wij zijn ons ervan bewust, dat er toch vele wetenswaardige dingen aan onze aandacht zijn ontsnapt en dus niet te uwer kennis kwamen. Dit laatste zouden wij in de toekomst gaar ne trachten te voorkomen. De huidige redactie bestaat - door pensio nering van enkele leden - nog slechts uit drie personen, een aantal, dat te gering is om het „nieuws" uit alle geledingen van het bedrijf tijdig op te vangen. Er moet dus een uitbreiding komen. Daar bij is het van groot belang over redactie leden te beschikken, die uit hoofde van hun functie in het bedrijf op de hoogte zijn van belangrijke gebeurtenissen in hun rayon en dus de „nieuwsbasis" verbreden. Deze gedachten zijn aan de Directie voor gelegd en het daarop volgend overleg heeft tot het resultaat geleid, dat per 1 januari a.s. de redactie-commissie uit de volgende leden zal bestaan: Voorzitter: ir O. J. van der Vorm, lid der directie B. Blommers, secretaris Ondernemingsraad A. van Dijk, plv. Algemeen Bedrijfsleider Nieuwbouw drs R. A. Kollewijn, Chef Personeelszaken S. J. Loos, Chef Financiële Zaken, afd. Reparatie J. Noordewier, Bedr.leider Mach. Fabr. Rep. M. C. Oranje, Bedrijfsleider Productie Scheepsbouw Nb. Jhr ir R. F. P. Roëll, Algemeen Bedrijfsleider afd. Reparatie Rotterdam A. F. Wischman, lid Ondernemingsraad Rotterdam Eind-redacteur: C. Keyzer, Publiciteit Public Relations Medewerkers(sters) zijn: F. W. Dingjan, Fotografie Mej. Y. H. C. Dodemont, Directie-secretaresse P. C. de Grauw, Alg. Dienst Rotterdam W. G. Kienhuis, Fotografie A. A. Potuyt, Veiligheid W. G. E. Valk, Bedrijfsschool M. van Vliet, Correspondentie Deze lijst van medewerkers(sters) is uiter aard voor uitbreiding vatbaar. Wij vertrouwen, dat door deze nieuwe op zet de inhoud van het Wilton-Fijenoord Nieuws in de toekomst nog meer tot lezen zal noden en voor vele leden van het per soneel aanleiding zal zijn ook eens een bijdrage te leveren. De Redactie.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 13