Uit de Ondernemingsraad Op vrijdag, 2 december 1966 kwam de Onderne mingsraad bijeen in de kantine aan de kop van de haven te Schiedam en besprak de volgende punten: 1. Ingekomen stukken. Een ingekomen brief van de Electromonteurs van de afdeling Tech. Dienst betreffende een vuilwerk- toeslag werd ter kennis van de O.R. gebracht. De O.R. besloot deze vraag terug te verwijzen om deze in de betreffende groepscommissie ter vergadering aan de orde te stellen. Ook nam de O.R. kennis van een brief van de Be- drijfs-Commissie, waarin deze haar goedkeuring hecht aan de gewijzigde artikelen van het O.R.- reglement, betreffende de verkiezingen van de le den van de raad. 2. Beantwoording vragen uit vorige vergadering. Zoals waarschijnlijk reeds aan velen bekend is, heeft de R.E.T. gunstig gereageerd op een verzoek, gedaan in de vorige O.R.-vergadering en heeft zij de sectiegrens Vlaardingerdijk verlegd naar de halte aan het eind van de Burgemeester Knappert- laan. 3. Ponton. Wat betreft de vraag van het sleepbootpersoneel een ponton te leggen bij Dok 6/7, dit zal bij toe komstige investeringsplannen in overweging wor den genomen. 4. Verbetering Maaskant. Een verbetering van de Maaskant i.v.m. het meren van schepen en het werken met kranen zal even eens bij toekomstige investeringsplannen in overwe ging worden genomen. 5. Regenpakken. Na onderzoek is gebleken dat er voldoende regen pakken worden verstrekt zowel voor korte tijd als permanent. Het blijkt dat de voor korte tijd ver strekte regenpakken niet direct na gebruik bij de magazijnen worden teruggebracht. Dus een ernstig beroep om dit in 't vervolg wél te doen. Wat be treft het dragen van dezelfde regenpakken door verschillende personen is een oplossing gezocht door deze jassen te voorzien van een aparte los- knoopbare kraag, zodat deze bij uitgifte altijd schoon zijn. 6. Kleedlokalen. Voor de kleedlokalen helling 6 en A,/B bij de scheepsbouwloods zullen voorzieningen worden ge troffen welke de toestand verbeteren. 7. Kantine „De Hut". De kantine „De Hut" zal van een doelmatige ver warming worden voorzien. 8. Koffiebonnen. Voor het personeel bestaat thans de mogelijkheid om naast de witte bonnen voor bekers koffie ook groene bonnen voor kopjes koffie te betrekken. 9. Verlenging vertrouwens-overwerkvergunning voor de Afdeling Reparatie. De O.R. ging er mee accoord deze vergunning weer te verlengen voor het 1ste kwartaal van 1967. 10. Vakantie 1967. Ook de concept-vakantie-regeling voor 1967 werd door de O.R. goedgekeurd. 11Onderaannemers. De Direktie verklaarde dat de door de O.R. ge maakte opmerkingen over het probleem van de onderaannemers haar bijzondere aandacht heeft. 12. Mededelingen door de voorzitter. Door de voorzitter werd aan de O.R. medegedeeld, dat men besloten heeft de jaarlijkse bijeenkomst in de Rivièrahal voor het uitreiken van de diploma's van de Nederlandsche Maatschappij voor Nijverheid en Handel, niet meer te laten plaatsvinden. Dit in verband met de niet zó grote animo bij de betrokke nen en tevens omdat wij toch wel een bijzonder prettige jubileumviering op het eigen bedrijf hebben. 13- W.F.-journaal. De voorzitter deelt aan de raad mede, dat wanneer in het vervolg het nieuwe W.F.-journaal aan het personeel wordt vertoond, dit zal worden gevolgd door een goede speelfilm. 14. Rondvraag. In de rondvraag kwamen weer verschillende vragen los over o.a. kantinebeheer, verwarming helling 6, ingang Vlaardingerdijk, beoordeling uur/weeklo- ners, roulatie zaterdag (oudejaarsdag), inkoop op reductie, integratie, in- en uitgang van het bedrijf (met het oog op het verkeer), noodmagazijn Dok 8, sollicitaties binnen bedrijf. Eén van de O.R.-leden gaf in deze rondvraag een overzicht van de werkzaamheden van de O.R. in de afgelopen zittingsperiode. Verder werd nog gevraagd, om een extra R.E.T.-bus met als beginpunt eind B.K.-laan 's avonds om 17.00 uur en werden vragen gesteld over de beoordeling der beambten. De secretaris, B. Blommers. 24

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 26