VERENIGING Het is een goede gewoonte geworden in het laatste nummer van het jaar de verrichtingen van de afde lingen van onze vereniging even in het daglicht te halen. Alle leden en ook niet-leden kunnen daaruit zien, dat er nog heel wat te beleven valt en wel licht kan het voor de laatsten aanleiding zijn zich bij één van de afdelingen te laten inschrijven. Er is „voor elk wat wils" en de sfeer is goed. Gaarne brengen wij op deze plaats dank aan de bestuursleden van de afdelingen, die in het afge lopen jaar weer alles in het werk hebben gesteld hun afdeling goed te laten draaien. Wij vertrouwen, dat zij op deze wijze zullen voortgaan en wensen hun, zomede alle andere leden, veel goeds in 1967. Het hoofdbestuur AFDELING BILJARTEN Aan het einde van dit jaar mogen we terugziend constateren, dat onze vereniging wat ledental be treft vrij constant is gebleven en dat weer een enorm aantal wedstrijden op het groene laken is gespeeld. In de onderlinge competitie wist de heer Van der Lee de kampioenstitel te behalen met een prach tige moyenneverbetering, „Proficiat Leen!" Het resultaat van de wedstrijden in de Bedrijfs Bil jart Bond, waarbij onze vereniging is aangesloten, is niet zo bijzonder goed geworden, maar in de per soonlijke wedstrijden werd ons lid de heer De Groot glansrijk kampioen, „een bijzondere prestatie, Bart Naast al deze wedstrijden zijn vele tweekampen en nederlaagtournooien gespeeld met wisselende re sultaten. Ook de ontmoeting met de Amsterdammers ter ge legenheid van het 20-jarig bestaan, is weer een hoogtepunt geweest evenals de jaarlijkse hengel- wedstrijd met onze collega's van de afdeling Hen gelsport. Al met al hebben we in het afgelopen jaar weer vele oude en nieuwe vrienden van onze mooie bil- jartsport mogen ontmoeten en dit is naast het te behalen resultaat toch wel van zeer grote betekenis. Laten we hopen, dat het komende jaar voor onze vereniging weer een prettig en bovenal sportief jaar mag worden. Vanaf deze plaats wensen wij Directie, Hoofdbe stuur, Zusterverenigingen en ons bestuur en leden een voorspoedig werkzaam jaar toe met zo moge lijk veel ontspanning in ons eigen verenigingsleven. Het bestuur. AFDELING BRIDGE Het jaar dat ten einde loopt, is voor onze afdeling vrij gunstig te noemen, ondanks het feit, dat ons ledental laag is, namelijk 42. Toch heeft dit niet de minste afbreuk aan de clubsfeer gedaan en wij prijzen ons gelukkig er op te kunnen bogen, dat de sterke binding, die ons clubleven steeds heeft ge kenmerkt, vrijwel is gebleven. Niettemin heten wij allen, die zich voor de bridgesport interesseren, van harte welkom op onze clubavonden. We hebben het afgelopen jaar weer onze traditio nele Paasdrive gehouden: er waren eieren voor iedereen. Tot genoegen van al onze leden hebben we dit jaar ons 20-jarige bestaan gevierd. In de vooravond be zochten we het cabaret „Adam en Eva" van Jet en Frans Koster. Daarna was er een gezellig samenzijn in één der zalen van het Groothandelsgebouw, waar een cocktail-party en dansavond werden gehouden. Tijdens het samenzijn werd uiteraard de inwendige mens niet vergeten. Aan het einde van het jaar zal weer de jaarlijkse Kerstdrive worden gehouden, die voor ieder lid een mooie prijs oplevert, naar keuze in volgorde van de uitslag van de drive. De onderlinge competities hebben een geanimeerd verloop gehad, de sfeer was daarbij zeer prettig, zodat wij met vreugde kunnen terugzien op een ge zellig verenigingsjaar. Het nieuwe jaar zien we met vertrouwen tegemoet en wij hopen, dat vele WF-er's zich bij ons zullen aansluiten om de gelederen wat te versterken. Bridgers van WF komt eens met ons kennis maken! Onze clubavond is iedere woensdagavond te 20 uur in het clubgebouw. Wij eindigen met onze beste wensen aan de Direc tie, het Hoofdbestuur en alle afdelingsbesturen voor het jaar 1967. Het bestuur. AFDELING DAMESKOOR Bij het afsluiten van dit verenigingsjaar willen wij op de valreep een overzichtje geven van het werk, dat onze vereniging heeft volbracht. Op 10 maart verleenden wij onze medewerking aan een concert van de Harmonie van W.F. in de Opstandingskerk ter gelegenheid van het huwelijk 31

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 33