Niet Frits den Houting behaalde, zoals voorgaande jaren, de hoogste eer. Ditmaal kwam het kampioen schap terecht bij Jan Zonneveld. Deze is nog niet zo lang lid en daarom doet het de afdeling Hengel sport zoveel genoegen, dat juist hij met de hoogste plaats is gaan strijken. „Hartelijk proficiat, kerel en ga zo door!" De wisselbeker is nu voor één jaar zijn eigendom, maar het zal hem veel strijd kosten deze te behouden. Immers, er zijn nog meer ka(r)- pers op de kust. De sportuitwisseling bracht op 20 augustus j.I. de Amsterdamse hengelvrienden naar Schiedam. De wedstrijd werd een groot succes, hoewel er weinig werd gevangen, won W.F. royaal. De stemming zat er echter „lekker" in en dat is in de sport uiteraard de hoofdzaak. De jaarlijkse feestavond met prijsuitreiking op 26 november had, zoals altijd, een gezellig en vlot ver loop. Voor de muzikale opluistering zorgde het trio Bos op voortreffelijke wijze. Indien er W.F.-medewerkers zijn, die lid willen worden van de hengelsportvereniging, kunnen zij zich melden bij ondergetekende. Rest ons nog langs deze weg de directie en al onze sportvrienden en medewerkers van ons bedrijf pret tige Kerstdagen en een gezegend en voorspoedig 1967 toe te wensen. W. Meeling, secretaris. AFDELING KLAVERJAS In de sector sport en spel is het jaar gunstig ver lopen. Dit mag als bewijs gelden, dat de Klaverjas- vereniging W.F. zeker bestaansrecht heeft en dat met haar 16-jarig bestaan nog steeds mensen met animo deze sport beoefenen. In de competitie '65/66 eindigden de drie teams respectievelijk op de 3de, 6de en 7de plaats. Echter, bij Lafamo werd de wisselprijs gewonnen. Met 20 leden werd aan de tienkamp bij Van Nelle deelgenomen. Een 7de plaats was hier het resultaat. In tegenstelling met andere jaren werd op 20 augustus ditmaal niet gewonnen van onze N.D.S.M.- gasten uit Amsterdam. Toch was het een prettige dag. Daverende successen in de nieuwe competitie, die in oktober van start ging, zijn nog niet behaald. De klaverjassers houden desondanks goed vol en zij zijn vol goede moed in hun streven naar betere ver richtingen. Onze vereniging groeit nog steeds, maar toch zijn we in staat nog plaats te bieden aan enige nieuwe leden. Liefhebbers kunnen zich melden Langs deze weg willen wij graag onze beste wen sen voor het komende jaar richten aan directie, hoofdbestuur W.F., alle andere verenigingen en het overige personeel van het bedrijf. Namens het bestuur van de Klaverjasvereniging W.F. secretaris: J. Franken. AFDELING MANNENKOOR In het afgelopen jaar is de bezetting van ons koor onder leiding van de heer De Leeuw gelijk ge bleven. Doordat een aantal leden in continu-dienst werkt, zijn op verschillende repetities enkele par tijen onderbezet, vooral de tweede tenoren en bas sen hebben hiervan te lijden. Ons bestuurslid Egberts, die meer dan een jaar ziek is en ons lid Schaap, die wegens een hem over komen ongeval onze repetities voor een lange tijd niet kan bezoeken, missen wij node en wij wen sen hun een voorspoedig herstel toe. Ondanks deze moeilijkheden is ons koor actief ge bleven, wat moge blijken uit de hierna te noemen concerten, die we alle met samenwerking van het W.F.-dameskoor hebben gegeven, t.w.: op donder dag 10 maart 1966 in de Opstandingskerk te Schie dam in samenwerking met de W.F.-harmonie; op donderdag 21 april 1966 in het Ned. Herv. Rust huis te Schiedam; op dinsdag 30 augustus 1966 in het „Oranje Nassau- oord" te Renkum. De volgende Kerstconcerten hebben wij gegeven of staan ons nog te wachten: op donderdag 8 decem ber 1966 in 't Sint Jacobshuis te Schiedam; op don derdag 23 december 1966 in het R.K. ziekenhuis Dr. Noletstichting te Schiedam. Veel steun en medewerking hebben wij in 1966 ook van de directie en het hoofdbestuur ontvan gen, waarvoor wij zeer erkentelijk zijn. De samenwerking met het W.F.-dameskoor was als steeds prettig. Voor aanmelding als lid van het mannenkoor is ge legenheid tijdens de repetities, die worden gehou den iedere donderdagavond in het gebouw van Chr. Soc. Belangen, Lange Haven 73 te Schiedam. Als besluit van dit verslag wenst het bestuur de directie, het hoofdbestuur, de dirigent en de leden een voorspoedig 1967 toe. Het bestuur. THE MUSIC-BOYS Ook dit jaar heeft onze band medewerking ver leend aan de boottochten van de oud-werknemers. De band wenst directie, hoofdbestuur, afdelings besturen en alle W.F. werknemers en oud-werk nemers een in alle opzichten voorspoedig 1967. 35

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 37