werknemer van W.F., die zoons heeft van 9 tot 12 jaar, op deze als pupil op te geven. Onder leiding van gediplomeerde leiders kunnen zij 's zaterdags een wedstrijd spelen. Dat gebeurt 's morgens. Wordt er niet gevoetbald dan kunnen zij 's mid dags trainen in een verwarmde zaal. De sportuitwisseling met de N.D.S.M. uit Amster dam was weer een groot succes. De ontmoeting werd dit jaar in augustus gehouden. De bestaande vriendschapsbanden werden verste vigd. Er was een vooruitgang van ons eerste elftal te bespeuren, want N.D.S.M. moest alle reserves aanspreken om een nederlaag te voorkomen. Maar de volgende ontmoeting is beslist voor ons De nieuwe competitie zijn wij gestart met 4 elf tallen, hoewel wij er momenteel wel vijf in de com petitie kunnen brengen. Helaas is dat nu niet meer mogelijk. Ons 1ste elftal staat bovenaan. Als de vooruitzich ten ons niet bedriegen dan zou W.F. wel eens een hartig woordje mee kunnen gaan spreken in de strijd om het kampioenschap. Het is echter nog te ver weg om al te juichen. Maar toch kan het niet uitblijven als de jongens maar blijven trainen en hun conditie blijven opvoeren. Het blijft natuurlijk een zware opgave. Het tweede elftal draait momenteel goed. Ook de spelers van dit team doen mee om een kampioen schap te bereiken om daardoor het verloren gegane terrein te heroveren. Ook hier geldt: doorzetten Natuurlijk zal er wel eens een speler worden weg gehaald voor het eerste, maar blijf doorvechten voor het kampioenschap. Het derde elftal speelt met wisselende successen. Wij verwachten, dat deze ploeg zich redelijk zal kunnen handhaven. Het vierde elftal kampt met een teveel aan spelers, zodat het bestuur de regeling heeft getroffen om afwisselend het elftal samen te stellen uit een groep ouderen en een groep jongeren. Wanneer voldoen de begrip bestaat, kan dit ook tot succes leiden. De resultaten zijn tot nog toe niet onbevredigend te noemen. Tevreden zijn wij natuurlijk nog lang niet, doch er is momenteel een stijgende tendens. Deze doet de hoop op een redelijk resultaat recht vaardigen. Tenslotte willen wij nog een oproep doen namens onze Toto-commissie. Elke werknemer van W.F. kan mee doen aan de voetbaltoto en daarvoor hoeft men geen lid te zijn van de voetbalvereniging. Men kan zich opgeven bij het bestuur. (Dit kan vrijdags na 5 uur in het Clubgebouw bij de fietsenstalling. Dit geldt ook voor leden, die nog niet meedoen). Aan het eind van dit verslag worden allen bedankt, die hun krachten in welke vorm dan ook gaven aan de vereniging. Ook brengen wij dank aan directie, hoofdbestuur en bestuurders van alle zustervereni gingen voor de prettige samenwerking in het afge lopen jaar. Tevens wensen wij allen - eveneens uw familie - een voorspoedig 1967 toe. M. C. Verhaeren (secr.) AFDELING ZWEMMEN In het afgelopen jaar werd door onze zwemsters en zwemmers weer aan verschillende wedstrijden deel genomen. In Z.R.O.-competitieverband zwommen wij in Schiedam, Vlaardingen en Rotterdam met wisselend succes. Diverse sportverenigingen vier den het afgelopen jaar hun 20-, 25- en 40-jarig bestaan. In april vierde sportclub R.E.T., afdeling zwemmen, haar 40-jarig bestaan met een vijfkamp, waarin wij na een spannende strijd met weinig verschil vierde werden: een goed resultaat, gezien de buitengewoon goed getrainde tegenstanders. Het bezoek aan „Bad Groenoord" was mede door het slechte weer deze zomer niet bevredigend. Dit was waarschijnlijk ook de oorzaak van de slechte opkomst van onze waterpoloërs. Door het wegblij ven liepen wij bij de K.N.Z.B. vele boetes op. Daarom achtten wij het noodzakelijk niet in te schrijven voor de winter-polocompetitie. Jammer! Maar met reden. Gelukkig gaan de zwemtijden, die de jongeren op het ogenblik laten afdrukken, goed vooruit, al is het nog niet zoals voorheen, toen onze tegenstanders zeiden: „Let op jongens, W.F. is er weer bij". De jeugdzwemmerij is ook over het dieptepunt heen. Bij gebrek aan voldoende en goede hulp trainers waren ook hier klachten. Gelukkig hebben enige enthousiaste dames en heren zich gemeld en laat het zich aanzien, dat wij ook hier weer op de goede weg zijn. Afgelopen jaar behaalden 51 kinderen het K.N.Z.B.- diploma I en 32 kinderen het diploma II, een po ver resultaat. Ons dames-clubuur vertoont nog steeds hetzelfde beeld: de dames gaan rustig door. Wij eindigden het jaar met een zeer goed geslaagd St. Nicolaasfeest voor onze jeugdzwemmers. Onge veer 400 kinderen, verdeeld over 4 cluburen, ont vingen een aardige St. Nicolaassurprise. Dit mede vanwege het feit, dat de vereniging 20 jaar bestaat. (Namens de kinderen: „Dank je Sinterklaasje"). Tot slot wensen wij directie, hoofdbestuur, sport vrienden en hulptrainers een voorspoedig 1967 na mens het bestuur van de afdeling zwemmen. A. Kraaijeveld (voorz.) 39

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 41