De heer C. de Vries (foto boven) werd onderscheiden met de zilveren medaille, verbonden aan de Orde van Oranje- Nassau; de heer F. Gerritsen (foto hieronder) ontving de bronzen medaille. Deze onderscheidingen werden de ju bilarissen opgespeld door Schiedams burgemeester, de heer Roelfsema. Het W.F.-insigne werd de heer f. Soeteman, die zijn 25- jarig jubileum vierde opgespeld door de heer ir O. J. van der Vorm. Vier werknemers vieren op de drempel van het oude jaar hun jubileum. Twee jubilarissen hebben 40 dienstjaren en de beide andere heren 25 jaar. De heer ir O. J. Van der Vorm stelt, dat men tegen woordig gemakkelijker van baan verandert dan vroeger. Dat is een kenmerk van deze tijd. Daarom is het goed bij het feit van de jubilea stil te staan en de jubilarissen voor het voetlicht te halen en te complimenteren, daar zij een groot aandeel hebben gehad in de opbouw van ons bedrijf. Wil het im mers goed gaan met het bedrijf, dan moet het blij ven groeien. Onze vaste kern geeft daartoe de basis. Er zal bij een terugblik over die afgelopen jaren een film aan u voorbijtrekken, waarin ongetwijfeld ook vele teleurstellingen zijn opgenomen, maar u zult zeker bij u zelf vaststellen, dat u toch van dat bedrijf bent gaan houden. Daarom is het goed dit alles eens even te overdenken. De heer Van der Vorm zegt voorts zich er zeer goed van bewust te zijn, dat het thuisfront in deze een zeer grote rol speelt. Zonder op de voorgrond te treden, hebben de echtgenoten een groot aandeel gehad tijdens de groei van het aantal dienstjaren en daarvoor dankt de Directie de dames bijzonder hartelijk. Na de persoonlijke toespraken geeft de heer Van der Vorm het woord aan de Burgemeester van Schiedam, de heer H. Roelfsema. ,,Het spreekt vanzelf, dat het geen gemakkelijke taak is om hier het woord te voeren. Toch is het zo, dat ik iedere keer dat ik hier mag zijn, het bij zonder op prijs stel iets te mogen zeggen. Als regel geldt het dan enkele jubilarissen tot wie ik het 10

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 12