Bijeenkomst Ondernemingsraad op donderdag 9 maart 1967 in de kantine „Kop Haven te Schiedam UiUa Wie zal ik kiezen nieuwe leden van de raad zei de heer Wilton naar aanleiding hiervan het volgende: "U bent gekozen volgens een nieuwe verkiezingsmethode Nu kan een systeem van verkiezing nog zo ingenieus zijn, maar dat geeft nog geen garantie, dat de daarmede gekozen Ondernemingsraad ook bevredigend werkt. Daarvoor is ons aller persoonlijke inzet nodig en dat vraagt van een ieder de bereidheid om zich volledig in de pro blemen te verdiepen en vol te houden, ook al zal dit niet altijd zonder teleurstelling gaan". Zo is de laatste zittingsperiode zeker niet de gemak kelijkste geweest, bracht de heer Wilton in herinne ring. Daarbij speelden diverse factoren een rol, waar van de oorsprong buiten h'et bedrijf lag. Aan de an dere kant mogen we echter ook de vele goede ge sprekken en interessante discussies niet vergeten, die we zowel intern als met collega's van andere bedrij ven hebben gehad. Dit alles heeft zeker geleid tot een persoonlijke verrijking, die ook de bedrijfssfeer ten goede is gekomen. Hiermede gaf de heer Wilton uiting aan zijn erkente lijkheid voor het werk dat de leden van de oude raad hebben verricht. Zich richtend tot de nieuwe leden verzocht de heer Wilton hieruit lering te willen trekken en besloot: "Met de wens en het vertrouwen, dat U uw bijdrage aan de instandhouding en ontwikkeling van ons be drijf zult willen geven, verklaar ik deze Onderne mingsraad geïnstalleerd". R. A. K. Nadat de voorzitter de ondernemingsraad en de nieuw gekozen O.R.-leden had welkom geheten werden door de O.R. de volgende punten behandeld. Notulen De notulen van de op 2 december gehouden O.R.- vergadering werden zonder op- of aanmerking door de raad goedgekeurd. Hierna werden de nog openstaande vragen uit de vo rige vergadering door de voorzitter beantwoord, o.a. Verwarming Helling 6 Naar voorzitter aanneemt is de verwarming thans be ter en men zal er op toezien, dat deze in orde blijft. /«- en uitgangen De voorzitter geeft aan de raad een uiteenzetting welke verbeteringen daarbij zijn aangebracht en zegt, dat de verdere voltooiing moet wachten tot de aan sluitende werkzaamheden van de Gemeente Schiedam gereed zijn. Busdienst R.E.T. Door de R.E.T. is toegezegd de drukte, optredend in de spitstijden, zo goed mogelijk op te vangen. De sectiegrens Vlaardingerdijk is inmiddels verlegd naar het einde van de Burg. Knappertlaan. Foto's personeelsleden in W .F .-Nieuws Op de gestelde vraag of er foto's van nieuw aange nomen personeelsleden in het W.F.-nieuws geplaatst konden worden, antwoordde de voorzitter, dat hij dit niet raadzaam achtte, mede omdat velen daar zelf niet op gesteld zijn. Afscheid aftredende O.R.-leden De voorzitter neemt afscheid van de aftredende O.R.- leden en dankt hen namens de Directie voor datgene, wat zij in hun zittingsduur in de O.R. voor het bedrijf en personeel hebben gedaan. In een persoonlijk woord betuigt hij zijn erkentelijk heid voor de steun, welke de leden hem als voorzitter in zijn werkzaamheden hebben gegeven. Installatie nieuwe O.R. De voorzitter installeert de nieuwe raad en spreekt de hoop uit, dat de werkzaamheden van de raad in de komende tijd èn voor 't bedrijf èn voor het personeel zeer vruchtbaar zullen zijn. Verkiezing secretaris O.R. Bij enkele kandidaatstelling werd B. Blommers met algemene stemmen door de raad opnieuw als secretaris gekozen. Verkiezing Kleine Commissie van de Ondernemingsraad De Kleine Commissie bestaat uit 4 leden. Daar de secretaris, gezien zijn functie, daar altijd deel van uit maakt, moesten er dus nog 3 K.C.-leden bij gekozen worden. En nu maar weer afwachten. 10

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 12