Bedrijfsschool- nieuws VEILIGHEIDSWEDSTRIJD Medio maart werd door ruim 110 leerlingen uit het 2de leerjaar, deelgenomen aan de jaarlijkse Lande lijke Veiligheidswedstrijd, die wordt georganiseerd door het Veiligheids-Instituut. In twee groepen werden de wedstrijdformulieren ver werkt door een 10-tal vragen te beantwoorden. Wij zijn zeer benieuwd of de Wilton-Fijenoord-leerlin- gen deze wedstrijd ook tot een goed einde hebben gebracht. De vragen, die een algemeen karakter droegen, kon den beantwoord worden door een keuze te maken uil twee geboden mogelijkheden of beide mogelijk heden als antwoord te geven. Asbest handschoenen beschermen tegen hitte/che mische stoffen. Het overladen van butaan- of propaangas in andere flessen moet men buiten/binnen doen. Wanneer wij met een ladder lopen, houden wij het voorste deel omhoog/omlaag. De heren Potuyt en Blommers hebben deze wedstrijd als officiële Veiligheidsvertegenwoordigers bijge woond. DE VORMINGSKAMPEN ZIJN OFFICIEEL VAN START GEGAAN Op de foto ziet men de start van de eerste ploeg op maandag 10 april. De leerlingen van het 2de jaar Plaat- en Constructiewerkers en Scheepsmetaalbewer- kers vertrokken in een stromende regen. Gelukkig klaarde het weer spoedig op en werd er werkelijk begonnen aan het acht-daagse kampwerk. ZAALVOETBAL-COMPETITIE Deze na-schooltijdse activiteit is ieder jaar weer een gebeurtenis waar de leerlingen van de school met spanning naar uitkijken. Welke klas en wat meer is welke vakrichting zal het kampioenschap behalen. Dit jaar stonden de Pijpenbewerkers, de kampioe nen van 1966 weer hoog genoteerd. In de voorronden, die soms tot zeven uur 's avonds duurden, was de spanning al dikwijls te snijden. De finales werden in een uitverkocht huis ver speeld. De 3de en de 4de plaats werden bereikt door res pectievelijk de Scheepsmetaalbewerkers 3 en de Pijpenbewerkers 3. En kampioen werden de Bankwerkers 2A, die onder aanvoering van A. L. A. Meerburg, de Bankwerkers 3 A versloegen. Wat een verrassing, wat een presta tie!! Proficiat mannen! De heer Bijlo reikt de beker uit aan André Meerburg, aan voerder Rankwerken 2. De heer Van Maanen, op de achtergrond, die deze wed strijden weer voortreffelijk organiseerde. 17

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 19