Jubileum oorkonde heeft overhandigd, heeft de heer ir. B. Wilton nog een plezierige taak te vervullen. Namens de burgemeester van Rotterdam leest de heer Wilton een brief voor waarin staat dat het H. M. de Koningin heeft behaagd de eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, in brons toe te kennen aan de heer Rietveld. Het is de heer Wilton een groot genoegen de heer De heer Rietveld wordt gefeliciteerd door de heer Wilton. Rietveld deze onderscheiding op te spelden. Wij voelen ons, aldus de heer Wilton, er allemaal door vereerd dat iemand uit ons midden door H. M. de Koningin is begiftigd met een onder scheiding. Na het overhandigen van de draag- medaille biedt de heer Wilton de jubilaris en echtgenote zijn gelukwensen aan. Als laatste feliciteert de heer B. Blommers de ju bilaris en echtgenote, mede namens de Onder nemingsraad en alle collega's. Na dit officiële gedeelte worden, onder het genot van een kopje koffie, nog vele oude herinnerin gen opgehaald. N. A. Op 24 mei j.l. werd in de Konferentiekamer van de Machinefabrieken het 40-jarig jublieum ge vierd van de heer J. Rietveld die met zijn echt genote aanwezig was. De jubilaris werd kort gele den gepensioneerd en het was voor hem een verrassing toen hij vernam dat zijn jubileum - hetzij nu in besloten kring - toch nog gevierd zou worden. De heer Rietveld, die zijn loopbaan startte in de Bankwerkerij op de werf Fijenoord, werd na de fusie met Wilton overgeplaatst naar de werf in Schiedam. Hij werd tewerkgesteld in de Bank werkerij Nieuwbouw Motoren, waar hij - na enige tijd in de Brandstofpompenafdeling te hebben gewerkt - voorgoed werd gestationeerd. De heer Smit speldt het WFB embleem op. In zijn toespraak volgde de heer ir F. C. Smit in het kort de loopbaan van de jubilaris, waaruit naar voren kwam dat de heer Rietveld niet al leen een uitstekend vakman was, maar zich ook heeft doen kennen als een ijverige en betrouwbare medewerker, die gezien was bij zijn collega's en superieuren. Ook mevrouw Rietveld wordt niet vergeten in de hulde. Zij is immers al die jaren achter de scher men haar man tot steun geweest en heeft op die manier ook het bedrijf gediend. Nadat de heer F. C. Smit de jubilaris het WFB- embleem heeft opgespeld en hem de traditionele PERSONALIA WILTON-FIJENOORD In verband met het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: C. B. v. d. Berg Klinker 19-5-1967 P. Blok Stellingm./bikker 2-6-1967 H. J. W. v. d. Rijt Dokknecht 2-6-1967 J. C. v. d. Vlies Bankwerker 9-6-1967 L. J. Groeneveld Leidingaansluiter 9-6-1967 H. B. in 't Veld Beveiliging 9-6-1967 F. van Schaik Dokmeester, repar. 30-6-1967 12

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 14