Aantal veilige dagen in de Bedrijfsschool-veiligheidscompetitie op 12 jtini 1967 En ze doen het best, mede en vooral dank zij de goede pleegouders, die de jongelui hier hebben getroffen. Drie pleeggezinnen behartigen de be langen, stoffelijk en geestelijk van de jongens alsof het hun eigen kinderen waren. Bij de foto ziet u de vertegenwoordiger van de Curom (Curagaose-Radio-Omroep), die het pro gramma inleidt met daar omheen onze jongens te weten van links naar rechts: Juan Farro, Pedro Christina, Curom vertegenwoordiger, Robert Ortega, Gregorio Diana, Alfonso José Tromp en John Hellburg. EEN DAG KAMPLEVEN IN ESBEEK Met enkele foto's tonen wij u de activiteiten van een groep Bedrijfsschool-leerlingen, te weten de 2de jaars Machinale Bewerkers, de 2e jaars Scheepsbeschieters en Electro op een kampdag in Esbeek. Na het ontbijt volgt de bespreking met staf en ploegleiders, (foto 1) en terwijl de corvéeploeg bezig is met de ontbijttafel, kunnen de anderen zich even vertreden of aan de brommer „sleute len". Daarna beginnen de sportwedstrijden voor het W.F.-Sportdiploma. Voor het middageten kunnen ze dan weer op verhaal komen (foto 2). BEDRIJFSSCHOOL 1 Bankwerken 2A 127 Booglassen 2 Plaat- en constructiewerken Scheepsmetaalbewerken 135 3 Pijpenbewerken, Voorb. Leerj. E 177 4 Mach. Bew., Bankw. 2B 65 5 Voorb. Leerjaar A, B en C 115 6 Scheepsbeschieten 202 7 Mach. Bewerken 202 obs Claassens 8 Bankwerken 141 obs v. d. Hucht In de middag is er een lezing over Noord-Brabant en de folklore door de auteur Jan Naaykens (foto 3). Daarna is er tijd voor sport en spel. Na het avondeten wordt de tent afgebroken, in de rugzak gepakt en de trektocht van 15 km gaat beginnen. In het donker komen de ploegen op de afge sproken plaats aan en zetten hun tenten op. Welterusten! (foto 4). Valk. 19

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 21