VERENIGING Harmonie Op donderdag 4 mei heeft ons tamboerkorps deelgenomen aan tamboerwedstrijden te Medem- blik. 's Morgens om 8.30 uur werd uit Schiedam vertrokken onder goede weersomstandigheden. Via de bollenvelden ging het richting Amstelveen waar om 10.00 uur de koffie werd gebruikt. Ver volgens voerde de route langs Schiphol en Am sterdam naar Volendam. Hier werd geluncht waarna er gelegenheid was het stadje te bezich tigen. Om twee uur werd vertrokken naar het einddoel Medemblik. Na aankomst kon men zich hier ge reed maken en de beurt van optreden afwachten. Toen het eenmaal zover was, werd eerst uitge voerd de stilstaande mars en daarna de lopende mars. Daarna volgde het wachten op de afloop van de wedstrijden en de bekendmaking van de re sultaten. Tot onze grote vreugde mochten wij vernemen dat ons tamboerkorps een eerste prijs had behaald met een puntentotaal van 360. Te vens bleek hierbij dat men van de 64 deelnemen de korpsen op de vierde plaats was geëindigd wat betreft het aantal punten. Dit is een schit terende prestatie waarop niemand had durven hopen. Ook de tamboer-maïtres werden op dit concours beoordeeld en ook hier vielen we in de prijzen. Slechts één tamboer-maftre had kans gezien zijn korps beter te presenteren zodat onze tamboer- maïtre, de heer Meijer, de tweede prijs toege wezen kreeg. Voldaan kon men dus huiswaarts keren. Weder om hebben onze tamboers bewezen dat het met het korps goed gaat. We hebben het echter al eens eerder geschre ven, het geheel zou nog aan waarde winnen in dien we een aantal hoornblazers zouden hebben. Het instrumentarium is aanwezig. Wij doen daar om een beroep op belangstellenden zich niet langer te bedenken doch zich direkt op te geven. Dit kan geschieden tijdens de repetities op woensdagavond in de kantine Dokkantoor Oost of bij het secretariaat p/a A. J. Simpelaar, Nas- saulaan 27, Vlaardingen. Het bestuur IN MEMORIAM 17-4-1967 C. Verheijde 80 jaar Verbandmeester (oud-werknemer) ca. 15 dienstjaren. 27-4-1967 C. W. van Nispen 83 jaar Koker (oud-werknemer) ca. 28 dienstjaren. 10-5-1967 J. Arends 78 jaar Scheepmaker (oud-werknemer) ca. 13 dienstjaren. 19-5-1967 A. de Vos 74 jaar El.monteur (oud-werknemer) ca. 31 dienstjaren. 22 5-1967 B. Nijman 74 jaar Stellingmaker (oud-werknemer) ca. 36 dienstjaren. 25-5-1967 L. Vermaat 53 jaar Voorman-metselaar ca. 19 dienstjaren. Op 25 mei 1967 is in de leeftijd van 53 jaar plot seling overleden de heer L. Vermaat. De overledene was als voorman op de afdeling Metselaars werkzaam. Hij stond bekend als een ijverige medewer ker. Hij was een pretti ge collega en er kon altijd een beroep op hem worden gedaan. De grote waardering voor de overledene kwam tot uiting tijdens de teraardebestelling. De onderneming verliest in hem een goede medewerker. 25-5-1967 K. van Minnen 69 jaar Transporteur (oud-werknemer) ca. 20 dienstjaren. Met leedwezen geven wij kennis van hun over lijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. 20

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 22