WILTON-FIJENOORD NIEUWS Orgaan van en voor het personeel van Wilton-Fijenoord Schiedam INHOUD: 1 „Westerkerk" ging vlot te water 4 Uit de Ondernemings raad 6 Beneluxtunnel brengt oevers bij elkaar 8 Uitdokking boor eiland verliep vlot 9 Opdracht voor Noordzee plat Opstelwedstrijd „Baas boven Baas" 1967 Dok 3 dokte 4.000ste schip 12 Jubileum Personalia 13 Een koninklijke onderscheiding Identiteitsbewijs bij zich dragen is belangrijk 14 Verlengingen Argo-rederij 15 Wilton- Fijenoord Nieuws binnenkort per post thuisbezorgd 16 Punt één vei ligheid „Zwarte zes" 17 Ideeënbus 18 Bedrijfsschoolnieuws: Exa mens Bedrijfsschool roept de Nederlandse Antillen Een dag kamp leven in Esbeek Aantal veilige dagen in de Bedrijfsschool-veilig- heidscompetitie op 12 juni 1967 20 Vereniging W.F.: Harmonie In memoriam Pagina 3 omslag: Advertentie Bedrijfsschool Dankbe tuigingen Willy Wilton-Fonds. Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers, A. van Dijk; F. A. Jung; Drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noordewier; M. C. Oranje; jhr ir R. F. P. Röell. C. Keyzer (eindredacteur). Medewerkers: F. W. Dingjan; Mej. Y. H. C. Dodemont; P. C. de Grauw; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk; M. van Vliet. Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Kopij volgend nummer: De kopij voor het julinummer dient vóór 10 juli in het bezit van de eindredacteur te zijn. Foto van de maand: De „Westerkerk glijdt te water.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 2